Комплекс ландшафтних послуг

Озеленення приватного будинку, котеджу, дачі

Початок робіт з озеленення на ділянці означає, що закінчилося будівництво і нарешті на території будинку можна навести порядок. Хороші фахівці з озеленення знають, що при підготовці цього етапу дуже важливо враховувати специфіку конкретної ділянки, його мікроклімату та побажання власників.
 
Основне завдання озеленення - створити затишок і комфорт на ділянці для його власників. У роботі над озелененням наші фахівці, в першу чергу, ставлять собі це за мету.
 

Які види робіт існують при озелененні ділянки?

Озеленення - це комплексний процес, тому існує цілий ряд робіт, які можуть включатися в нього. Серед найбільш популярних 
послуг, які включають в озеленення:
  • підготовка до озеленення (створення ландшафтного дизайну);
  • підготовчі роботи (грунтові роботи, роботи з благоустрою території);
  • посадка декоративних рослин, крупномірів, створення плодового саду;
  • створення посівного або рулонного газону;
  • створення альпійських гірок, рокаріїв, декоративних композицій;

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

 

Які рослини пропонує «Garden House» для озеленення?

Садовий центр Garden House має свій розплідник рослин, тому ми можемо запропонувати широкий вибір декоративних, хвойних, листяних, вічнозелених, квітучих, плодово-ягідних та інших рослин для озеленення. Основну кількість наших рослин вирощено в Україні, частина завозиться з-за кордону від наших партнерів-розплідників.
 
На сайті нашого інтернет-магазину рослин Ви можете ознайомитися і підібрати всі види рослин, переглянути реальні фото і відео-описи від садового центру «Garden House» до різних видів рослин.

Вартість і ціни на озеленення території

Озеленення - це комплексний процес і, як я писав раніше, в нього включається цілий ряд можливих послуг. Озеленення ділянки приватного будинку може коштувати від кількох десятків до кількох сотень тисяч гривень, в залежності від масштабу Ваших бажань і необхідних послуг. Наведемо ціни на основні етапи робіт у озеленення, щоб Вам було легше розуміти «що» і «скільки» може коштувати:
  • Підготовка ландшафтного дизайну (підготовка проекту - 200-300 грн. / Сотка території, підготовка ескізу при озелененні - в подарунок!);
  • Створення посівного газону (від 25-35 грн. за кв.м в залежності від Ваших побажань і конкретної ділянки);
  • Вартість рослин Ви можете оцінити самостійно в нашому інтернет - магазині рослин;
  • Посадка рослин з гарантією приживаності на 1 рік зазвичай складає 30% від вартості самих рослин.

Гарантія на якість озеленення

Я, як директор садового центру Garden House, знаю, що Ви (як і кожен наш клієнт) бажаєте певних гарантій якості за послуги з озеленення, щоб не сталося так, що «все засохло і гроші викинуті на вітер». Всі роботи з озеленення ми виконуємо за договорами і гарантуємо якість на всі види робіт.
При посадці рослин у нас діє гарантія приживаності на 1 рік (протягом цього періоду можна чітко зрозуміти чи прижилися рослини на новому місці). Гарантія означає, що якщо деякі рослини не приживаються, ми пересаджуємо їх, замінюючи на нові за свій рахунок.
 
Також, ми гарантуємо якість газону і його приживаність після зими. Працюючи з нами, Ви можете бути впевненими, що всі роботи будуть виконуватися «на совість» і з гарантією якості.
Микола, директор садового центру Garden House

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.