Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Абрикос

Плодове дерево

Абрикос «Ананасний »

Артикул: з10-004
99.00 грн
Артикул: 230-004
79.00 грн
Артикул: з10-005
99.00 грн
Артикул: з10-005
99.00 грн
Артикул: з10-006
99.00 грн
Плодове дерево

Абрикос Робада, 2 роки

Артикул: з10-006
99.00 грн
Артикул: з10-014
99.00 грн
Артикул: зСА01
99.00 грн
Артикул: 230-154
79.00 грн
Артикул: 230-011
Артикул: 230-010
Артикул: 230-009


Відгуки

Абрикос «Мелітопольський пізній», 2 роки
Абрикос «Надія», 1-2 роки
Абрикос «Краснощокий», від 2 до 6 років

Абрикос - налитий сонцем фрукт

З давніх часів абрикос був широко популярний у країнах Азії, Вірменії, а пізніше - в Римі і у всій Європі. Суперечки про його походження в наші дні не вщухають - вчені-ботаніки вважають батьківщиною цієї рослини Вірменію, а згідно з історичними документами, саджанці плодових дерев даного виду з'явилися вперше в Китаї. Що стосується України, то в наших широтах вони досить добре прижилися, особливо в більш теплих регіонах.

Сонячна рослина

Більшість видів абрикоса - це великі дерева, що досягають до 12 метрів у висоту, хоча іноді зустрічаються і чагарники. Їх крона виглядає об'ємною за рахунок розлогих гілок. Може мати круглу або пласку форму. Коренева система потужна, зростає вглиб землі і зазвичай має вдвічі більший діаметр, ніж крона. Це необхідно врахувати при виборі місця для посадки саджанців. Листя має еліптичну форму. Під час цвітіння дерево покривається білими або світло-рожевими квітами, які виділяють солодкий аромат. Плоди мають помаранчевий колір, їх розмір залежить від сорту рослини.

Кілька слів про правильному вирощуванні

Посадка саджанців плодових дерев має свої особливості. Оскільки для абрикоса характерний інтенсивний ріст, у садах його замінюють рано. Якщо ваша присадибна ділянка невелика за площею, виберіть для вирощування карликові сорти цієї рослини. Для успішної посадки та догляду за абрикосом необхідно враховувати наступне:

  • Це дерево може приносити плоди до 35-40 років. Якщо ви посадите декілька сортів даної рослини у своєму саду, їх врожайність буде значно вище, ніж в односортних насадженнях.
  • Молоді саджанці чутливі до сильних заморозків. Тому їх рекомендують висаджувати біля будівель, які будуть давати їм тепло і захищати від впливу вітрів.
  • Коріння біля основи стовбура на зиму вкривають. Якщо морози суворі, то поліетиленовою плівкою можна накрити дерево повністю.
  • Підживлення краще здійснювати навесні. В якості добрив використовують органіку - гній або компост. Вносячи азотні добрива, пам'ятайте, що вони хоч і збільшують період дозрівання плодів, але знижують стійкість рослини до морозів.
Багато сортів в умовах помірного клімату плодоносять раз на рік - з травня по вересень.

Смачний ароматний фрукт

М'якоть плодів абрикоса солодка і м'ясиста, має слабку кислинку і приємний запах. Близько чверті обсягу плода займає кісточка. За своїм смаком вона нагадує мигдаль, тому часто її застосовують в кулінарії, особливо у випічці. Плоди збирають для консервування, безпосереднього вживання в їжу, для переробки та сушіння.

Продаж саджанців абрикоса в магазині Garden House

Якщо абрикос припав вам до душі, і ви бажаєте купити його для своєї присадибної ділянки, звертайтеся в Garden House! Наш садовий центр займається вирощуванням якісного посадкового матеріалу. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати найбільш підходящі для вас сорти, придбати їх за вигідною ціною, а також замовити доставку в місті Київ та інших регіонах України.