Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Клематис

Витка рослина

Клематис мікс, 2 л

Артикул: 60-126
Цвітучий чагарник

Клематис mix, 80-100 см

Артикул: 20-085


Відгуки

Клематис мікс, 2 л

Квітучі клематиси для вашого будинку від Garden House

Клематис - красива ліана, яка закріплюється на опорі c допомогою черешків листя. Вона цвіте безперервно з червня до кінця жовтня, великими бутонами діаметром до 20 см.

Ці в'юнкі рослини можуть прикрасити альтанку, балкон або стіну вашого будинку, створити неймовірне квіткове покривало на вашому угідді. Крім того, вони ідеально підходять для створення об'ємних декоративних елементів - квітучих куль, пірамід, стел. Відомо більше 300 видів клематиса, які відрізняються формою квітки, довжиною, кольором, розміром, багатством і періодом цвітіння.
В інтернет-магазині Garden House ви можете придбати кращі сорти цієї квітучої ліани. Ми пропонуємо вам хороший вибір посадкового матеріалу за доступними цінами.

Вирощування клематисів

Садити клематис можна навесні і восени. Якщо висаджувати навесні, то потрібно засипати його землею до рівня першого міжвузля і добре полити водою. Щоб до осені поглиблення було засипано, необхідно додавати родючий грунт.
Для посадки цієї плетистої рослини можна використовувати як вкорінені живці так і саджанці в контейнерах. При посадці рослини необхідно враховувати, що воно може рости приблизно двадцять років. Тому ямку для посадки потрібно робити дуже глибокою, при цьому грунт варто удобрити перегноєм або мінеральними добавками. Також необхідно встановити міцну опору, щоб вітер не завадив саджанців.
Для успішного вирощування ліани дуже важливо врахувати всі вимоги цієї культури. Зокрема, рослини люблять світло, а тому воліють сонячні місця, які добре захищені від вітру. Крім того, земля повинна бути водопроникною, родючою і рихлою.
Якщо ви вирішили знайти і купити посадковий матеріал на нашому сайті, то отримаєте його ретельно запакованим і повністю підготовленим до висадки. Голландська технологія упаковки дозволяє нам гарантувати повне збереження кореневої системи. Продаж здійснюється в усі дні тижня. Завдяки посадкового матеріалу класу АА ваша садиба стане затишною і оригінальною.

Особливості догляду

Клематиси вимагають регулярного поливу (нерідше одного за тиждень, в сильну спеку - близько 2-3 разів), розпушування грунту, видалення бур'янів, а також підживлення (приблизно 2 рази на місяць). У перший рік після посадки саджанців потрібно їх добре удобрювати. Корисним підживленням була і залишається вода, в якій мили рибу або несолоне м'ясо. Регулярний догляд за ліанами принесе гарні результати в майбутньому. Ваш клематис буде радувати око рясними великими квітами.

Цікава пропозиція покупки посадкового матеріалу

Магазин Garden House пропонує клематис, який стане прикрасою вашої ділянки, оформить будинок, господарські будівлі, альтанку, арку і інший садовий декор. Наші фахівці допоможуть вам в онлайн-режимі або під час телефонної консультації підібрати і купити найкращі рослини для своєї ділянки. Звертайтесь, і ми докладніше розповімо вам про особливості вирощування таких ліан та доглядом за ними, ознайомимо з асортиментом. Доставка посадкового матеріалу здійснюється не тільки по Києву, але і в інші міста України.