Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Мікробіота - скромна родичка кипариса

Мікробіота- поки ще мало відома хвойна рослина з сімейства кипарисових. У дикому вигляді вона росте в горах на бідних кам'янистих грунтах, що і пояснює незвичайну для декоративних видів невибагливість. Ще недавно рослина була настільки малочисельнною, що їїзанесли до Червоної Книги як вид, що скорочується в чисельності. 
Але за останні роки вона встигла завоювати звання фаворита багатьох ландшафтних дизайнерів. Єдиним недоліком можна вважати відсутність різноманітності. Поки існує тільки один вид - мікробіота перекреснопарна. Але чимало селекціонерів вже побачили перспективи для створення нових сортів.

Ці невеликі майже сферичні кущики з м'якими гілками можуть стати чудовою прикрасою будь-якій частині саду. Їх часто застосовують для того, щоб надати додатковий ярус груповим посадкам різних видів, але не менш ефектно мікробіота виглядає на самоті.

Незважаючи на свою світлолюбивість, ця хвойна рослина прекрасно росте в умовах легкої та глибокої затіненості, що дозволяє використовувати її для обрамлення ділянки, або облаштування вічнозелених миксбордерів.

Інтернет-магазин «Garden House» пропонує всім жителям України придбати саджанці мікробіоти для прикраси присадибного ландшафту. Якість посадкового матеріалу гарантується. При виявленні невідповідностей покупець має право на обмін або повернення коштів.

Основні переваги мікробіоти

Можна навести кілька переваг, що вигідно виділяють цю хвойну рослину серед його декоративних аналогів. Зокрема:
  • Відмінна декоративність. Приплюснуті голки і тонкі гілки формують досить велику красиву крону, яка особливо ефектно виглядає взимку. Чудово виглядає в альпінаріях і на тлі великих декоративних каменів.
  • Безпека. Гілочки мікробіоти досить м'які, тому не здатні пошкодити навіть дитину. Завдяки цьому фактору, а також незвичайної стійкості до фізичних навантажень, вона добре підходить для обрамлення зони активних ігор. Навіть якщо на огорожу впаде важка іграшка, або людина, кущ швидко відновить вихідну форму.
  • Невимогливість до грунті і догляду. Найкраще росте на зволоженою родючому ґрунті. Саджанці добре приживаються як після осінньої посадки, так і навесні.
  • Можливість додання кроні будь-якої потрібної конфігурації. Найчастіше дизайнери віддають перевагу сфері (для одиночних кущів) або почвопокровной формі (для заповнення тінистих зон на території).
  • Морозо-, вітро- та посухостійкості. Такий декор здатний витримувати самі несприятливі кліматичні умови.
  • Невеликі розміри, завдяки яким чагарник можна використовувати на невеликих присадибних ділянках. Висоти до 0,5 м він досягає тільки після 10 років активного росту.
Купити саджанці мікробіоти за помірною ціною в магазині «Garden House» ви можете в будь-який зручний час. На сайті завжди представлена ​​актуальна інформація про наявність рослин. Якщо у вас залишаться питання про продаж, догляд або доставку з Києва, менеджери проводять безкоштовні телефонні консультації.