Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Туя

Артикул: 160-026
168.00 грн
147.00 грн
Артикул: 130-137
720.00 грн
Хвойний чагарник

Туя західна ‘Aurescens’, 50-60 см,

Артикул: 20-113
468.00 грн
Артикул: 160-151
129.00 грн
Артикул: 160-150
99.00 грн
Артикул: 130-026
2120.00 грн
Хвойний чагарник

Туя західна Rheingold, 20-170 см

155.00 грн - 1350.00 грн
Артикул: 200-016
588.00 грн


Відгуки

Туя західна "Thuja occidentalis Golden Globe", C46л
Туя західна "Салланд", 30-40 см
Туя западная ‘Yellow Ribbon’, 140-150 см
Туя західна "Little giant", Ø40 см
Туя західна "Little giant", Ø40 см
Туя західна "Smaragd", 100-160 см

Туя - королева краси у світі флори

Витончена і пишна туя - красивий представник сімейства Кипарисових. Часто її використовують в декоративних цілях і тому вона добре відома як серед професійних флористів, так і серед садівників. Ця хвойна рослина здатна додати вашій присадибній ділянці строгості і елегантності. Вона може бути посаджена окремо від інших дерев, а також у складі ансамблю для декору газону або саду.

Що собою являє туя?

Цей вид дерев або чагарників (залежно від сорту) має чіткі обриси, лусковидну крону і щільно притиснуту до гілок хвою. Завдяки таким властивостям рослина зберігає свою форму. До того ж при бажанні її можна коригувати, зістригаючи зайві гілочки. Це однодомне вічнозелене дерево невибагливе до погодних умов, тому його саджанці висаджують у різних регіонах України. Вона стійко переносить пересадку, особливо якщо ця процедура буде весняною.

Багатство сортів і різновидів

На сьогоднішній день відомо близько 120 сортів туї. Вони різні за забарвленням хвої і зовнішньому вигляду крон. Найчастіше магазини здійснюють продаж основних декоративних сортів: західна, гігантська і складчатая туя. Перший з них найбільш затребуваний для озеленення. Інтерес також представляють і ті різновиди даної хвойної рослини, які мають кілька стовбурів. Завдяки величезній різноманітності видів, садівник може купити найбільш підходящий для своєї ділянки екземпляр.

Поради по догляду

Хоча туя вважається невимогливою до кліматичних умов, все ж необхідно дотримуватися деяких важливих моментів при догляді за нею:

  • Найбільш прийнятний варіант грунту для саджанців цього дерева - родючий, добре зволожений ґрунт. При цьому посадити їх можна як у кислий грунт, так і в лужний.
  • Для того щоб верхівка цієї рослини була яскравою і щільною, рекомендується висаджувати її в сонячному місці. У тіні вона трохи втрачає свою пишність.
  • Дане дерево добре переносить високу загазованість повітря, тому воно підійде і для міських алей і газонів.
  • Більшість багатостовбурних різновидів туї крихкі, тому під вагою снігу (особливо сирого) їх стовбури ламаються. Щоб уникнути цього, потрібно обв'язувати їх на зиму. При цьому слід регулярно струшувати сніг з їх крон.
  • Занадто часто удобрювати його не потрібно. Якщо грунт недостатньо родючий, можна додати добриво тривалої дії 1 раз на рік - навесні.
  • Дуже любить вологу, тому поливати це дерево потрібно постійно. Але якщо вологість грунту висока, робити це якомога рідше. У літній період, особливо при засухах, обов'язково потрібно забезпечувати рясний і регулярний полив.
  • Чим частіше ви будете зістригати гілочки, тим пишніше буде хвоя. Використовуйте цей принцип для створення невеликих архітектурних форм.

Якщо ви хочете прикрасити свою присадибну ділянку, купіть саджанці туї цієї рослини в інтернет-магазині Garden House (Київ). Ваша покупка буде доставлена без пошкоджень і в максимально короткий термін. При цьому ціни на посадковий матеріал зроблять її вигідною для вас. Озеленюйте ваш світ з компанією Garden House!