Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Мшанка

Трав'яниста рослина

Мшанка шиловидна, 3л

Артикул: 30-114
65.00 грн
Трав'яниста рослина

Мшанка шиловидна "Ауреа", 3л

Артикул: 30-368
65.00 грн
Контейнер:
Трав'яниста рослина

Моховатка шиловидна, 0,5-1,5 л

29.00 грн - 41.00 грн

Чудо-газон з мшанки в рекордні терміни

Мшанка - це ефектна трав'яниста культура, яка схожа на подушку з моху. Звідси і друга назва шиловидного сорту - «ірландський мох». Її пагони, посипані листочками-голочками, швидко розростаються, утворюючи чудовий зелений фон для інших квітів або чагарників в альпінаріях. Дрібні квіточки прикрашають дерник протягом усього літа, вони виділяються на смарагдовому килимі завдяки білому забарвленню, наповнюючи сад ніжним ароматом.

Щоб посадити багаторічники на своїй присадибній ділянці, замовте посадковий матеріал в нашому інтернет магазині. Такий вид продажу забезпечить садівникам, які не мають можливості відвідати наш садовий центр, можливість виростити ці рослини. Ми здійснюємо доставку саджанців у будь-яке місто України.

Чому мшанка настільки популярна?

Якщо ви хочете створити гарний газон, не вимагає спеціального догляду, або заповнити відкритий простір, скористайтеся цією культурою. Вона досить невибаглива, не гине від холоду. Крім того, моховинками:
  • Не має потреби в регулярній косовиці, оскільки її висота не перевищує 8 см.
  • Не витоптується, тому ви можете вільно наступати на рослину. При цьому покрив стає більш щільним і декоративним.
  • Не залишає місця для бур'янів. Багаторічники цього виду утворюють настільки густий килим, що тільки рідкісні види зможуть крізь нього прорости. Їх ви без праці їх видаліть.
  • Не вимагає частого поливу, оскільки голчасті листочки повільніше випаровують вологу.
  • Зростає без допомоги людини, заповнюючи вільні місця. Якщо ви не хочете, щоб вона захопила всю ділянку, ріст саджанців необхідно стримувати. Для цього насипте шар садового гравію в 2 см якомога ближче до кореневої системи.
Якщо ви хочете купити вічнозелену культуру за невисокою ціною, то відвідайте наш магазин. Консультанти Garden House допоможуть вам визначитися з вибором посадкового матеріалу і розкажуть про особливості догляду за ним.

Що потрібно знати про мшанки

Саджанці зазвичай висаджують навесні, під скопану суглинну або піщаний грунт. Перед цим її потрібно звільнити від бур'янів і рясно полити. Якщо у вас трохи посадкового матеріалу, можна розмістити дернини на деякій відстані один від одного. До кінця літа рослина заповнить голі ділянки, від них не залишиться й сліду.
Від прямих сонячних променів мшанка може постраждати, тому найкраще ростити її в півтіні або створювати штучне затемнення. Вона не вимагає додаткового внесення великої кількості добрив, але в посуху потребує поливу. Зазвичай воліють нижній полив, щоб коріння і листя не загнили.
Коли суворі холоди приходять раніше снігу, рослина необхідно вкрити, щоб уникнути підмерзання. При великій кількості снігу моховинками добре зимує під його покровом.
Мшанка схильна тільки атакам зеленої попелиці, яку можна знайти на листочках-голочка. Обприскати дерен відповідними інсектицидами, ви вбережете його від цього виду комах, а інші, як і хвороби, йому не страшні.

Придбати цю культуру можна в садовому центрі Garden House в Києві, або на цьому сайті. Завдяки представленому посадкового матеріалу, ви створите унікальні рокарії або красиві квіткові композиції на своїй ділянці.