Комплекс ландшафтних послуг

Професійна посадка будь-яких рослин

Краса Вашого саду і успішність процесу озеленення залежить від того, як виконана посадка рослин та догляд. Тому до облаштування території біля котеджу або заміського будинку потрібно підходити відповідально. Щоб раціонально використовувати площу на ділянці і створити для саджанців оптимальні умови для росту, необхідно враховувати склад грунту і особливості кожної культури.

Співробітники «Garden House» пропонують професійну допомогу в створенні унікального і привабливого ландшафтного дизайну в околицях Києва. Якщо Ви хочете розбити плодово-ягідний або декоративний сад, телефонуйте за номером . Завдяки досвіду від 5 років і працьовитості, фахівці нашого центру впорядкують територію, висаджуючи розкішні клумби або споруджуючи альпійські гірки, рокарії, живоплоти.

Посадка рослин - 3 основних види

Різноманітність саджанців і індивідуальні вимоги дозволяють розділити рослини на наступні групи при висадці в грунт:

Саджанці великих і середніх розмірів обов'язково підв'язують до кілочків або спеціальних розтяжок. Тоді у дерева більше шансів, щоб прижитися на дачі. Крім того, необхідно регулярно поливати пристовбурні кола і розпушувати грунт.
 
Дотримання цих правил дає гарантію на укорінення рослини і його здорове зростання. Щоб довідатися про ціни на саджанці обраних примірників для облагородження території Вашої ділянки, набирайте номер або замовте зворотний дзвінок.

Як грамотно розбити декоративний сад

Фахівці «Garden House» рекомендують вибирати місце для посадкової ями під дерева або чагарники, грунтуючись на:
  • Типі кореневої системи. Види з мочковатою будовою не бояться заглиблення в грунт, в той час як культури з стрижневим коренем при таких умовах гинуть від нестачі повітря.
  • Близькості пролягання грунтових вод. Кісточкові плодові дерева не терплять надлишку вологи, тому їх садять на узвишші або штучному насипі на ділянці.
  • Оптимальній відстані між об'єктами. Щоб зелені насадження не заподіяли шкоди фундаменту будівель і не утрудняли проїзд по дорозі, для висадки дерев відступите 5 м від стіни будинку і 3 м від проїжджої частини, для чагарників 1,5-2 м в обох випадках.
Тоді посадка декоративних рослин на території дозволить культурам вкоренитися, а Ваша дача придбає красивий доглянутий вигляд. Щоб докладніше дізнатися про вимоги до озеленення приватних територій, напишіть консультанту «Garden House» за адресою [email protected] або заповніть заявку на сайті.
 

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Посадка рослин з гарантією в Україні

Співробітники розплідника ретельно стежать за здоров'ям саджанців, тому до висадки в грунт допускаються тільки щеплені і повністю акліматизовані види плодових і декоративних культур. Якщо у Вас немає часу або досвіду, щоб садити квіти, чагарники або дерева, скористайтеся послугами професійних садівників центру.

Вартість робіт залежить від кількості і категорії саджанців, виконання додаткових процедур і часу посадки. Гарантія надається на один рік. Якщо протягом цього часу зелене насадження загинуло, ми безкоштовно замінюємо екземпляр і проводимо повторне облаштування території. Створіть свій чудовий сад разом з професіоналами «Garden House».