Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ліщина

Артикул: 130-029
320.00 грн
Декоративний чагарник

Ліщина велика "Пурпуреа", С10

Артикул: 170-034
400.00 грн


Відгуки

Ліщина (фундук) 80-100 см лісовий горіх.
Ліщина (фундук) 80-100 см лісовий горіх.

Серед культурних горіхоплідних рослин важливе місце займає фундук. Це чагарникова культура, зростання якої не залежить від ступеня родючості грунту. Вона здатна плодоносити близько 75 років на одному місці. Плоди фундука є цінними і використовуються в різних галузях промисловості України.

У Києві саджанці цього плодового дерева можна купити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо хороший вибір високоврожайних сортів за доступними цінами.

Різновиди

Сорти фундука, які невибагливі у догляді і стійкі до різних умов погоди: Ліщина 60-80 см (лісовий горіх) і горіх зелений.

Ліщина

Саджанці плодових дерев ліщини (лісового горіха) не поступаються заморським різновидам ні смаком, ні розміром. Лісовий горіх добре пристосований до кліматичних умов нашої країни, тому підходить для вирощування і розмноження в південних і північних областях.

Горіх зелений

Фундук зелений відрізняється великими плодами, його кущі розлогі, має високу врожайність і пристосований до різних грунтів. Ці дерева відрізняються стійкістю до морозів і хорошою плодючістю. Вирощувати їх можна з декількох кущів, головне правильно визначити вологість і глибину ями для посадки цих горіхоплідних рослин.

Як вирощувати фундук?


Простота у вирощуванні і розмноженні саджанців плодового дерева дозволяє використовувати практично всі різновиди грунтів. Землю для саджанців виорють вглиб на 30-40 см. Глибока оранка допоможе поліпшити доступ повітря, вільно розташуватися кореневій системі, а також зберегти вологу.

При посадці промислових садів потрібно висаджувати близько 3-6 взаємноопиляючих сортів, які необхідно розташовувати по черзі в 3-4 ряди. При вирощуванні рослини велику роль відіграє грунт: чим він плодородніший, тим більша ймовірність того, що кущ буде великим і плідним. Для осінньої посадки оранку необхідно провести восени, тоді як під весняну посадку оранку проводять попередньої навесні.

Особливості догляду

Ця горіхоплідна рослина споживає велику кількість поживних речовин з грунту, тому для високого врожаю потрібно вносити добрива. Кращою підгодівлею для цього саджанця будуть компост і гній. Особливо важливо перед посадкою обробити ями 5-6 кг гною. Також важливо вносити органічні добрива.

Виконати посадку необхідно восени, за місяць до замерзання грунту або ранньою весною. Плодоносити фундук починає приблизно на 4-6 рік. Щоб отримати хороші плоди, садити потрібно по 2-3 куща кожного сорту. Збирати врожай бажано до того моменту, поки плоди не висипалися в обгорток.

Вигідна пропозиція від Garden House

Всім господарям ми пропонуємо найкращі різновиди плодовитого фундука на вигідних умовах. Купуйте ці корисні горіхоплідні рослини у нас, і через кілька років ви зможете похвалитися прекрасним садом і хорошим урожаєм.

Більш детальну інформацію про сорти цього корисного горіхоплідну рослину ви зможете знайти в нашому магазині, який спеціалізується на вирощуванні та продажу кращих плідних сортів.