Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Падуб

Артикул: 30-098

Падуб - символ вічного життя

Падуб (або гостролист) являє собою елегантний вічнозелений кущ. Він припав до душі багатьом садівникам завдяки блискучим шкірястим листям темно-зеленого кольору. Негострі колючки рівномірно обрамляють краю листя. Білі невеликі квіти з'являються ранньою весною, виділяючи ніжний аромат.

На зміну їм, восени листяні і квітучі чагарники одягаються в червоні ягоди, які не опадають протягом зими. Прямі пагони утворюють компактну і густу крону. Купити акліматизовані сорти цієї рослини ви можете в інтернет-магазині Garden House.

Також ми здійснюємо доставку посадкового матеріалу в усі регіони України. Відвідавши наш садовий центр в Києві, ви зможете отримати особисту консультацію у наших співробітників про особливості поєднання різних дерев і кущів.

Змінюються сезони - змінюється й падуб

Тільки з'явившись на саджанцях, навесні листя має бронзово-зелене забарвлення. Влітку вони стають глянцевими і насичено-зеленим. А взимку створюють крону чорних і малиново-зелених тонів.

Якщо ви хочете створити сад у французькому стилі, то ці листяні і квітучі чагарники при належному догляді перетворяться на невисоку (до 2м) живопліт. Оскільки кущ добре переносить обрізку, ви зможете додати рослинам необхідну форму.

Що любить падуб?

Щоб саджанці добре вкоренилися на вашій ділянці, слід враховувати такі особливості виду:
  • Для посадки варто вибрати затінений ділянку на дренованому і родючому ґрунті. Прямі сонячні промені навіть взимку можуть погубити красу листя.
  • Гостролистому необхідний рясний полив, особливо влітку.
  • Хоча падуб повільно зростає (близько 10 см в рік), йому необхідна санітарна стрижка для видалення старих пагонів і формування крони. Якщо забезпечити кущ необхідними умовами, то він може цвісти 100 років.
У нашому магазині ви можете купити якісні саджанці, які ви можете вирощувати як на свіжому повітрі, так і в домашніх умовах.

Гостролист і хвороби

Падуб - це неймовірно стійка до хвороб і інфекцій рослина. Заподіяти їй шкоду може тільки фітофтороз. Він проявляється в загниванні кореневої системи. Нажаль, допомогти кущу неможливо. Його слід видалити з грунту, щоб хвороба не перекинулася на інші види. Місце висадки потрібно обробити спеціальними речовинами.

Природна сполучуваність

Гортензія, магония, а також бересклет та інші декоративні сорти добре уживаються по сусідству з гостролистим, утворюючи строкатий ансамбль. Приваблива ціна на посадковий матеріал в Garden House дозволить придбати необхідні чагарники для створення витончених груп рослин.

І ліки, і прикраса

У Європі поширений продаж гірлянд і вінків на Різдво з гостролиста. Завдяки різьблений формі листочків і наявності яскравих ягід, падуб допомагає створити святковий настрій.

У медицині відвар з його листя застосовують для зняття жару, лікування легеневих захворювань, а також бронхіту. Компреси з кори чагарнику використовують як знеболюючий при переломах кісток. Ягоди допомагають очистити шлунково-кишковий тракт.

Багато хто вірить, що падуб сприяє вирішенню фінансових питань. Тому підприємці та бізнесмени використовують рослина як талісман. Гостролистий також став незамінним компонентом амулетів для залучення в будинок удачі.