Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Дейція

Цвітучий чагарник

Дейція "Pride of Rochester"

Артикул: 150-023
180.00 грн
Цвітучий чагарник

Дейція гібридна "Rosea Plena" 40-50 см

Артикул: 150-022
180.00 грн
Декоративний чагарник

Дейція пурпурна «Kalmiiflora», 25-30 см

Артикул: 30-179
185.00 грн
Декоративний чагарник

Дейція прекрасна, від 60 см до 180 см

265.00 грн - 1400.00 грн
Артикул: 10-036
Артикул: 130-159
Декоративний чагарник

Дейція гібридна «Strawberry Fields», 30-40 см

Артикул: 30-175

Дейция - східна красуня

Екзотична дейція стала гостею помірних широт не так давно. Її батьківщиною вважається Східна Азія. Цей листяний і квітучий чагарник радує своїм буйним цвітінням, красивою формою крони і декоративним листям. Його висаджують або як солітер, або в композиції з багаторічними квітучими рослинами. Обидва варіанти декору будуть надавати вашій ділянці особливу екзотичну атмосферу.

Пишний чагарник родина Гортензієвих

Вишукана дейція - багаторічна деревна рослина, що досягає від 1 до 4 метрів у висоту залежно від особливостей сорту. Середня тривалість його життя - до 25 років. Має пряму або розкидисту крону, супротивні листя з дрібними зубчиками по краях, а також витягнуті суцвіття білого, бузкового або рожевого кольорів. Розпускаються вони в травні-червні. Через велику кількість квітів гілки витончено згинаються, що надає їм ще більш благородний вигляд. Багато сортів цього чагарнику не випромінюють запаху.

Поширені види

У світі відомо близько 50 сортів дейції. Сьогодні в магазинах можна знайти деякі з них, які відмінно прижилися в наших широтах. Садовий центр Garden House має у продажу саджанці найбільш популярних видів цієї рослини:
 • · Дейция городчата.
 • · Гібридна.
 • · Пурпурова.
 • · Прекрасна.
Всі вони відрізняються забарвленням і формою квітів, листя, розмірами куща і крони. Вибравши найбільш підходящий екземпляр для дизайну вашого саду, ви можете купити його у нас за вигідною ціною.

Як вибрати місце для висаджування?

Ідеальними умовами росту для дейції вважаються такі:
 • · Місце з розсіяним сонячним світлом або легка півтінь.
 • · Родюча і свіжий грунт з помірною вологістю.
 • · Південна частина присадибної ділянки недалеко від будівель.
 • · Місце, добре захищене від холодного вітру і морозів.
 • · Відсутність стоячих ґрунтових вод.
Цей листяний і квітучий чагарник досить невибагливий, росте навіть на бідних ґрунтах, однак при цьому його цвітіння може бути не таким пишним. Висаджувати його краще навесні.

Як доглядати?

Якщо ви хочете, щоб маленькі саджанці перетворилися на шикарну східну рослину, вам необхідно дотримуватися такі правила по догляду за ним:
 • · Зазвичай дейцію поливають до 3 разів на місяць, витрачаючи одне відро води на кущ. У другій половині серпня її вже не поливають, а на початку осені покривають рослини водонепроникною плівкою.
 • · У період цвітіння бажано вносити добрива в грунт хоча б раз на місяць.
 • · Перед зимою роблять обрізку старих гілок. Після цього чагарник укутують, захищаючи тим самим від морозів. У підстави насипають листя і хвою.
При дотриманні цих вимог, вам гарантовано гарне цвітіння цього чагарнику і його правильний ріст.

За посадковим матеріалом - в Garden House!

Якщо вам сподобався зовнішній вигляд дейції і ви бажаєте купити саджанці, зробіть це в інтернет-магазині Garden House. Ми гарантуємо оптимальну вартість даного товару і його високу якість. Крім цього, ви можете замовити доставку по Києву та в інші міста України, ознайомившись з умовами даної послуги на нашому сайті.