Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Груша

Артикул: з01С-19
187.00 грн
Артикул: 160-191
187.00 грн
Артикул: з10-022
89.00 грн
Артикул: 230-041
187.00 грн
Артикул: 230-033
139.00 грн
89.00 грн - 187.00 грн
Плодове дерево

Груша "Марія",2 роки

Артикул: з10-023
89.00 грн
Плодове дерево

Груша Вікторія, 2 роки

Артикул: з10-024
89.00 грн
Артикул: з10-026
89.00 грн
Плодове дерево

Груша Весільна, 2 роки

Артикул: з10-088
89.00 грн
Плодове дерево

Груша "Изумрудная", 2 года

Артикул: 70-092
187.00 грн


Відгуки

Груша «Ноябрьская», 2 роки
Груша "Стрийська", 3 роки
Груша «Любимица Клаппа», 4 роки
Груша "Смарагдова", 3 роки

Кращі сорти груш для вирощування на дачній ділянці

В Україні груша займає 2-е місце за популярністю після яблуні. Її плоди відрізняються високими смаковими і дієтичними якостями. Вони містять у собі близько 16% цукрів, основними компонентами яких є - фруктоза і глюкоза, мікро і макроелементи, вітаміни А і В, Р і РР. Грушеве дерево не тільки дає корисні плоди, але і завжди буде прикрасою вашого саду.

Інтернет-магазин Garden House поставляє в продаж широкий асортимент саджанців плодових дерев, в тому числі і різних сортів груші. У нас можна замовити доставку посадкового матеріалу не тільки в Київ, а й в інші міста України.

Особливості посадки

Саджанці необхідно висаджувати навесні або восени. Спочатку слід підготувати невеликі ямки, на дно яких потрібно помістити гній або перегній, товщиною 10-15 см. Далі їх необхідно засипати землею 20-30 см, а вже потім саджанці плодових дерев опускають в посадкову яму. При цьому варто пам'ятати, що місце окулірування повинно бути видно над рівнем землі десь на 2-3 см. Після засипання коренів ґрунтом, потрібно рясно полити саджанці водою, до стадії мульчування. Це буде сприяти гарному укоріненню посадкового матеріалу.

Асортимент груші

Всі сорти цього плодового дерева прийнято класифікувати на:
  • Літні;
  • Осінні;
  • Зимові.
Зазвичай у садівників найбільшою популярністю користуються ранні сорти груш, що характеризуються швидким дозріванням. Це Улюблениця Клаппа, Розкішна червона, Скороспілка з Треві, Лимонка.

Плоди осінніх рослин дозрівають трохи пізніше, але вони довше зберігаються. До них відносять такі сорти: Листопадова, Конференція, Микола Крюгер (Николай Крюгер), Талгарська красуня, Лісова Красуня, Парижанка та інші.

Груші зимових дерев також зберігаються тривалий період часу. Це такі сорти: Стрийська, Марія, Смарагдова.

Вибираючи саджанці необхідно враховувати не тільки період дозрівання плодів, а й звертати увагу на їх характеристики. Деякі дерева можуть рости практично без догляду, їх достатньо тільки поливати, збирати врожай і робити обрізку гілок. Але й є такі груші, наприклад, Марія, за якими необхідно постійно доглядати, щоб забезпечити хороший урожай.

Як правильно збирати плоди?

Особливу увагу слід приділити збору врожаю. Ні в якому разі не можна сильно натискати на плід. Це може погіршити його смакові якості і істотно скоротити період зберігання. Урожай з річних рослин потрібно знімати за 4-5 днів до вживання, завдяки цьому вони зможуть дозріти; осінніх - за 3-4 тижні.

Garden House - кращий розплідник для покупки груші

У нашому магазині можна не тільки купити різні види рослин за низькими цінами, а й замовити їх доставку, отримати безкоштовну допомогу за вибором від фахівця. Перед відправкою рослин компаніям перевізникам, наші фахівці ретельно упаковують їх. Для цього ми використовуємо пакувальні матеріали і дотримуємося спеціальних технологій.

Якщо ви хочете оформити покупку або уточнити особливості певних сортів, зателефонуйте нам за контактним телефоном або зверніться до онлайн консультанта.