Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Бук

Декоративне дерево

Бук лісовий 'Zlatia', 200-220 см

Артикул: 10-241
Декоративне дерево

Бук лісовий 'Dawyck Purple', 300-350 см

Артикул: 10-240

Бук - південний красень для північних парків

Бук - одне з найкрасивіших листяних дерев. У більшості своїй ці рослини теплолюбні і в сприятливому кліматі вирощуються заради цінної деревини. Але в нашому регіоні вони рідко виростають до таких значних розмірів і частіше висаджуються в декоративних цілях.

Ландшафтні дизайнери вважають за краще використовувати це листяна переважно для одиночних посадок. При об'єднанні в групу краще уживається з більш високорослими сусідами, так як його щільна крона формує густу тінь. Його нерідко розміщують при в'їзді на огороджену територію, а також з боку переважаючих вітрів.

Інтернет-магазин Garden House дає можливість купити якісні саджанці бука всім жителям України. Доставка посадкового матеріалу можлива в усі куточки країни, де є представництва великих транспортних компаній.

Ціна кожного різновиду вказана на сайті, а докладний опис сорту розміщено на сторінці товару. При бажанні ви можете зв'язатися з менеджером магазину і обговорити всі незрозумілі нюанси.

Основні переваги Бука

  • Гарний вид. Ці листяні дерева можуть мати як зелені, так і пурпурні листя і завжди дуже декоративні, восени вони набувають помаранчевий або золотистий відтінок. Квітки у цієї рослини розпускаються одночасно з листям.
  • Підвищена тіньовитривалість. Їх можна використовувати на сильно затінених ділянках, у тому числі біля північної стіни зона і під тінню більш високих дерев.
  • Можливість довільного формування крони, а також стовбура (добре переносить обрізку). Поширена не тільки деревоподібна, а й чагарникова форма. Залежно від задумки, можна виростити як невелике деревце з сферичною кроною, так і невисоку живопліт у формі паралелепіпеда.
  • Хороша приживлюваність на всіх типах грунтів (при дотриманні технології посадки саджанців).
  • Повільне зростання дозволяє використовувати його для ландшафтного дизайну невеликих ділянок, де швидкозростаючі аналоги вже через кілька років порушать композицію.
  • Лісовий бук Атропунція відмінно приживається і росте на бідних ґрунтах. Але більшість різновидів воліє свіжий родючий або глинистий грунт.
  • Морозостійкість (переживає короткочасний мороз до -35ᵒ). Кущоподібні форми бука добре переносять суворий клімат, тому активно використовуються в парках Швеції та Норвегії. У нашій країні їм присвоєно клас 5 - «Абсолютно морозостійкий».
  • Довгий термін життя - близько 300-400 років.
  • Посадки бука можуть використовуватися в якості живої огорожі для вітрозахисту ділянки.
  • Горішки даної рослини їстівні у смаженому вигляді, з них можна видавлювати масло.
З питань придбання звертайтеся за вказаними номерами телефону. Продаж посадкового матеріалу - наше основне поле діяльності. Тому ми ретельно вивчаємо кожну рослину перед відправкою і готові відшкодувати витрати на ті, які виявилися невідповідними якості.

Охочі купити саджанці бука в Києві можуть особисто відвідати наш офіс. Ми чекаємо вас щодня з 8.00 до 19.00.