Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Кампсис

Артикул: 30-388
185.00 грн
Артикул: 20-051
Артикул: 20-050


Відгуки

Кампсис радіканс (Текома), 40-100 см

Кампсис - розкішна ліана, що вимагає мінімум догляду


Кампсис вкорінюється прийшов до нас з Північної Америки. Він являє собою деревоподібну ліану, яка завдяки присоскам може підніматися на різні вертикальні опори висотою до 15 м. Його квіти нагадують помаранчеві грамофони і рясно прикрашають пагони з початку літа і до перших заморозків.

Ці в'юнкі рослини відносять до листопадних ліан, листя яких трохи опушені знизу. Якщо хочете увіть альтанку, арку або іншу будову подібної культурою, то купити її ви можете в садовому центрі в Києві. Наш інтернет магазин пропонує своїм клієнтам акліматизований посадковий матеріал, доставку якого ви можете замовити в будь-яке місто України.

Що любить кампсис?

Саджанці цього виду досить невибагливі до зовнішніх умов, але якщо ви хочете, щоб культура повністю проявила свою декоративність, необхідно:
  • Уникати його посадки на кислому або перезволоженому грунті. Виберіть сонячне місце поблизу підходящої опори на родючому ґрунті - і кампсис швидко вкорениться у вашому саду.
  • Регулярно поливати в'юнкі рослини, особливо влітку. Хоча вони непогано переносять посуху, але за відсутності необхідної кількості вологи цвітуть не так розкішно і рясно.
  • Санітарна обрізка щовесни допоможе зберегти декоративність ліани і збільшити термін її цвітіння. Оскільки суцвіття утворюються на однорічних пагонах, ви можете безбоязно видаляти всі гілки, крім багаторічних.
  • Підживлення азотно-фосфорними добривами сприяє пишності цвітіння кампсис.
  • Вкривати рослину на зиму ялиновим гіллям або сухим листям, попередньо знявши ліану з опори.
Ця культура добре переносить посадку в межах міста, не страждаючи від загазованого повітря і пилу. Консультанти в залі продажу якісних саджанців у нашому садовому центрі і на сайті магазина Garden House допоможуть вам вибрати необхідні культури для озеленення своєї ділянки.

Поради досвідчених садівників

Кампсис швидко розростається і його коренева поросль сама відвойовує собі життєвий простір. Якщо ви не хочете, щоб це рослина заподіяла шкоду чагарнику або іншим насадженням, то слід обмежити його зростання. Ви можете це зробити, вибравши обгороджену ділянку для посадки і регулярно видаляти зайву кореневу поросль.

Якщо у вас немає можливості часто виїжджати на дачу і поливати саджанці в посушливий сезон, то посадіть поруч з ними багаторічні культури зі схожими умовами виростання. Цим ви захистите оголені корені, а земля довше буде залишатися вологою.

Хоча кампсис відмінно виглядає і в одиночній посадці, ви можете комбінувати його з іншими ліанами, наприклад з клематисом. Помаранчеві квіти будуть добре поєднуватися з блакитними або синіми бутонами.

Шкідники кампсис

Він являє собою стійкий екземпляр, не схильний атакам комах. Але якщо спека довго тримається, то листя можуть дивуватися личинками попелиці. Своєчасне виявлення і боротьба з ними народними засобами (розчин з господарського мила і спирту) або спеціальними препаратами допоможе зберегти культуру.

Купити посадковий матеріал з доставкою додому ви можете за привабливою ціною на сайті Garden House. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб створити оригінальний сад на вашій ділянці.