Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Гортензія

Цвітучий чагарник

Гортензія метельчата Tardiva, С3л

Артикул: 160-012
84.00 грн
Цвітучий чагарник

Гортензія великолиста Bride, С3л

Артикул: 160-009
73.00 грн
Контейнер:
160.00 грн - 270.00 грн
Контейнер:
160.00 грн - 240.00 грн
Контейнер:
160.00 грн - 240.00 грн
Контейнер:
Цвітучий чагарник

Гортензія "Macrophylla" С3л - С7,5л

160.00 грн - 240.00 грн
Контейнер:
165.00 грн - 265.00 грн
Цвітучий чагарник

Гортензія волотиста "Vanille Fraise"

Артикул: 150-021
300.00 грн
195.00 грн
Артикул: 160-011
Артикул: 20-141
Артикул: 20-028


Відгуки

Гортензія великолиста Bride, С3л
Гортензія "Hydrangea macrophylla Nikko Blue", С3л
Гортензія великолиста Bride, С3л
Гортензія "Hydrangea macrophylla Nikko Blue", С3л
Гортензія "Hydrangea macrophylla Nikko Blue", С3л

Розкішна гортензія для прикраси садових ділянок або міських насаджень

Гортензія - це декоративна рослина, впізнавана завдяки незвичайній формі куща і красивими квітами всіляких відтінків. Багато сортів, що прикрашають садові ділянки і паркові клумби, були виведені французькими селекціонерами в кінці XIX століття.

Купити якісний посадковий матеріал ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину або відвідавши наш садовий центр у Києві. Ми здійснюємо також доставку саджанців у всі регіони України і пропонуємо своїм клієнтам зручний спосіб оплати.

Чим приваблива гортензія?

Більшість видів листяних і квітучих чагарників характеризуються великими насичено-зеленим листям, які трохи загострені по краях, а також кулястими великими суцвіттями. У нашому магазині ви можете купити:

              • Гортензію крупнолистную.
Вона представлена ​​сортами «Зорро», «Букет троянд», «Айша», «Білий Lanarth», «миру» і «Soeur Тереза». У період цвітіння на їхніх гілках розпускаються бузкові, блакитні, ніжно-фіолетові, білі та рожево-червоні «шапки», які трохи нагадують квіти бузку. Саджанці ростуть швидко, добре приживаються на сонячній ділянці з родючим грунтом.

Цей вид дуже вимогливий до вологи, тому висаджувати кущі поруч з іншими активно вбираючими воду рослинами не рекомендується. У молодому віці потрібно обрізати пагони. Видалення старих стебел допоможе з'явитися новим паросткам. Якщо хочете, щоб чагарник пережив зиму, то його потрібно обов'язково вкрити.

              Гортензію метельчастую.
Висота листяних і квітучих чагарників коливається від 2 м до 3 м. На розлогій кроні з'являються конусоподібні або шапкоподібні волоті білого і рожевого відтінків з липня і до середини осені. Рослина добре витримує суворі заморозки, а щорічна обрізка сприяє формуванню рясних суцвіть на пагонах.

Своєчасний полив чагарнику на затіненій ділянці грунту без вапна допоможе зростанню густої вертикальної крони. Цей сорт використовують для оформлення парадних сходів або створення групових композицій, на задньому фоні яких розташовуються плодові дерева.

              • Гортензію волотістую.
Пірамідальні суцвіття цього виду досить великі і з часом змінюють колір з білого на рожевий. Широкі оксамитові зелені листя прикрашають прямі пагони округлої крони. Восени листя набуває ліловий відтінок. Саджанці добре переносять обрізку, а багато садівників вирощують з них чудові, що досягають 2м заввишки кущі.

              • Гортензія деревоподібна.
Вона являє собою невибагливу і стійку до морозу і до загазованого повітря рослину. Білі пухнасті суцвіття прикрашають пагони висотою 1,5-3м, але в молодому віці гілки потребують підв'язці, інакше під важкими квітами вони обламаються.

Всі види гортензії майже не схильні до впливу шкідників і не хворіють, тому ви можете не хвилюватися за чагарник. Якщо ви можете собі дозволити часто виїжджати за місто або взагалі перебираєтеся на літо на дачу, то у нас у продажу є декоративні варіанти, які вимагають постійного догляду.
Для тих, хто рідко залишає місто, ми пропонуємо невимогливі варіанти рослини. При мінімальній турботі ви виростите розкішний кущ з красивими суцвіттями. Ціна на посадковий матеріал досить невисока, тому ви можете придбати кілька примірників для свого саду.