Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Журавлина

Ягідна культура

Журавлина "Бен Лір", 0,5 л

Артикул: 80-056
32.00 грн
Ягідна культура

Журавлина "Пілігрим", 0,5 л

Артикул: 80-057
Ягідна культура

Журавлина "Стівенс", 0,5 л

Артикул: 80-058


Відгуки

Журавлина "Стівенс", 0,5 л
Журавлина "Стівенс", 0,5 л

Червоні ягоди журавлини - найкращі ліки від застуди

Журавлина являє собою невисокий, але витончений чагарник. Він не скидає листя на зиму, і разом з великими червоними ягодами вони прикрашають пагони. Плоди цієї культури надзвичайно корисні завдяки величезній кількості вітамінів в їх складі. Вони використовуються для приготування соків і морсів, смачного варення, лікування простудних захворювань.

Якщо ви хочете посадити у себе на грядках саджанці ягідних культур, то купити якісний посадковий матеріал ви можете в нашому садовому центрі в Києві. Також ви можете замовити доставку вподобаних сортів у ваш населений пункт України.

Асортимент інтернет-магазину Garden House

Посадивши журавлину, ви зможете збирати врожай у зручний для вас час на продаж або для себе. Червоні ягоди, зібрані восени - тверді, але стають м'якими, якщо трохи полежать. Якщо плоди прихопило морозом, то стануть м'якими і соковитими. Зірвані навесні дуже солодкі, але зберігаються недовго.

У нашому магазині вам запропонують наступні сорти:
  • «Стівенс». Кущ досягає 25 см у висоту, утворюючи багато придаткових мочковатих коренів. Гілки ростуть щільно, а ягоди достигають наприкінці вересня. Саджанці люблять кислу і вологу землю, але для нормального росту їм також необхідно багато сонця.
  • «Пілігрим». Плоди цієї журавлини дозрівають на початку жовтня. Вони мають пурпурно-червоне забарвлення, а їх м'якоть щільна і хрустка. Купити саджанці ягідних культур ви можете за доступною ціною в нашому садовому центрі.
  • «Бен Лір». Ягоди цього сорту достигають рано, а листя великі, трохи глянцеві, темно-зеленого кольору. Щоб пережити зиму, кущу потрібно додаткове укриття. Завдяки тому, що журавлина не скидає листя і плоди взимку, вона стане розкішним прикрасою саду в холодну пору року.

Принципи вирощування корисної ягоди

Вибираючи ділянку для посадки, слід віддати перевагу рівному грунту в сонячній зоні. Висадка журавлини в низинах, де зазвичай скупчується тала вода і повітря постійно прохолодне, погано позначиться на зростанні і врожайності саджанців.

Оскільки рослина віддає перевагу кислому грунті, ви можете самостійно створити необхідні умови, полив грядки водою з лимонною або щавельною кислотою. Обрану ділянку необхідно повністю очистити від бур'янів і перекопати глибиною на багнет лопати.

Підживлення журавлини торфом, компостом, мінеральними добривами під час посадки сприяє зростанню і врожайності. Також культура вимагає помірного поливу в перший тиждень після висадки.

Найбільш небезпечні вороги культури і методи боротьби з ними

Агротехнічні заходи - своєчасний полив, видалення бур'янів, мульчування і обрізка пошкоджених пагонів - підвищують опірність чагарнику до хвороб і шкідників, але не можуть повністю убезпечити саджанці.

Снігова пліснява може вразити журавлину в березні-квітні, після танення снігу. При цьому листки стають червоно-бурими, до середини літа попелясто-сірими, потім опадають. Хвороба вражає і нирки, тому культура перестає плодоносити. З часом цвіль охоплює всю рослину, якщо з нею не боротися, і воно гине. Обприскування фундазолом допоможе запобігти появі цього захворювання.
Більше 40 видів комах люблять ласувати листям, пагонами і плодами чагарника. Застосування пестицидів допоможе з ними впоратися без шкоди для рослини.