Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Калина

Листвяний чагарник

Калина звичайна "Compactum", h 80-110 см

Артикул: 130-087
275.00 грн
Декоративний чагарник

Калина боднантенська «Dawn», 30-40 см

Артикул: 30-311
165.00 грн
Декоративний чагарник

Калина звичайна, 140+ см

Артикул: 30-309
1050.00 грн
Листвяний чагарник

Калина куляста 'Jermyns Globe', 50-60 см

Артикул: 10-087
Листвяний чагарник

Калина гордовина, С1, Н=10-15 см

Артикул: 160-079
Плодове дерево

Калина садова, Н=20-30 см

Артикул: 160-033
Цвітучий чагарник

Калина складчаста, С3л

Артикул: 160-015
Ягідна культура

Калина жовта, саджанець

Артикул: 80-163
Декоративний чагарник

Калина гордовина "Mohican", 100-120 см

Артикул: 30-310


Відгуки

Калина звичайна, 140+ см
Калина звичайна 'Roseum', 60-70 см

Калина - один з вічних символів України

Незважаючи на велику кількість інших дерев і чагарників у наших садах, скверах та міських парках, калина приковує до себе погляди людей різного віку. Неможливо пройти повз її великих кулястих суцвіть в кінці весни або залишитися байдужим, спостерігаючи грона червоних ягід, припорошені снігом.

Зубчасті листочки, ніжні білі квіти і яскраві ягоди залучають до цього листяному і квітучому чагарнику багатьох ландшафтних дизайнерів. Тому рослина часто використовується для створення живописних груп. Садівники-аматори цінують також і корисність плодів, роблячи з них смачні соки і морси, додаючи в пироги.

Купити різні сорти саджанців ви можете в інтернет магазині Garden House. Відвідавши наш садовий центр в Києві, ви переконаєтеся в якості запропонованого посадкового матеріалу і підберете гідні екземпляри для своєї ділянки.

Вибираємо калину

У нашому магазині представлені наступні сорти калини:
  • Звичайна «Roseum» виростає в високий кущ (до 4м) з розкидистою кроною. Щільна крона складається з світло-зеленого листя, які восени рясніють різними відтінками жовтого і червоного. Відсутність ягід не применшує красу саджанців, додають по 30-60 см в рік.
  • Куляста «JermynsGlobe». Представники цих листяних і квітучих чагарників характеризуються незвичайними бутонами. Вони стійкі як до природних умов - посуха, морози, так і до шкідників.
  • Складчаста. Ступеневу розташування гілок робить кущ надзвичайно декоративним. Широка крона з білими суцвіттями не потребує обрізку. Цей сорт прийшов до нас з Китаю і Японії. Рослина добре приживається на сонячних ділянках або в напівтіні, воліючи пухкий грунт.
  • Боднантеньска «Dawn» відрізняється ніжно-рожевим забарвленням квітів. Калина починає цвісти вже в квітні. Темно-зелені великі листи восени стають бордово-червоними.
  • Гордовина «Mohican» виростає до 6 м, радуючи свого господаря білими зонтиковидними суцвіттями і невибагливістю у догляді. Якщо ви посадите саджанці в тіні, то кущ не буде плодоносити. Ягоди цього виду при дозріванні змінюють колір із зеленого на червоний. А самі спілі забарвлюються в чорний.
  • Звичайна або червона являє собою добре відоме всім рослина з яскраво-червоними кетягами, які з'являються в серпні. Зморшкуваті зелені листочки набувають восени пурпурно-помаранчевий окрас.
Якщо вас зацікавив один із запропонованих сортів, то купити його можна на сайті Garden House. Ми здійснюємо доставку калини в будь-який регіон України за розумною ціною. Наші менеджери допоможуть оформити замовлення. Продаж посадкового матеріалу відбувається в контейнерах.

Основні умови вирощування та догляду

Калина допомагає запобігти ерозії грунту. Її густа коренева система любить вологу і не гине від перезволоження. Їй підходять будь-які сорти грунту, навіть Сильно. Вона добре приживається на сонці і стійка до холоду.

Омолоджуюча обрізка проводиться перед розпусканням бруньок або на початку зими. Поряд з мульчуванням, вона сприяє кращому росту калини. Добрива необхідно вносити ранньою весною і восени.