Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

КипарисовикВідгуки

Кипарисовик тупий 'Pygmaea', 20-40 см

Кипарисовик - невибаглива краса

Вічнозелений кипарисовик відноситься до класу хвойних рослин. Зовні він нагадує тую. Це невисока, красива і невибаглива у догляді рослина має пишну і досить м'яку хвою. Такі властивості роблять його ідеальним варіантом для тих садівників, які не люблять колючі сосни і ялинки. До того ж кипарисовик рясніє різноманіттям різних сортів. Саме тому його можна застосувати і для створення живоплоту, і як поодиноку рослину.

Вишукана прикраса саду і будинку

Зазвичай хвойні рослини є атрибутом відкритих ландшафтів. Це пов'язано і з розмірами таких дерев, і з труднощами їх вирощування в закритих приміщеннях. Однак кипарисовик -виняток з правил, адже він відмінно переносить як морози на відкритих просторах, так і домашні умови (причому навіть самі несприятливі). Крім того, саджанець даного деревця добре перенесе пересадку. Його відмінна приживлюваність на різних типах ґрунту неодноразово доведена на практиці.

Видове різноманіття

Якщо ви вирішили придбати саджанці кипарисовика, слід вивчити особливості кожного з сортів даної рослини. Вони відрізняються формою і розміром хвої, гілок, стовбурів, а також висотою рослини. Але всім різновидам властиві висока витривалість і тривалий зріст. До основних сортам цієї рослини відносять:
  • горохоплодний;
  • тупий;
  • кипарисовик Лавсона;
  • зелений;
  • туєвидний.
Знайти вище перелічені різновиди цього дерева в сучасних магазинах не складе великих труднощів. Оскільки їх популярність досить велика як серед власників дачних ділянок, так і серед тих садівників, які бажають облагородити свій будинок невеликим хвойним деревцем.

Секрет популярності

Чому ж ці рослини так затребувані? Це можна пояснити наступними перевагами цього дерева:
  • Невибагливість. Воно може взятися навіть на самій посушливій грунті, не вимагаючи при цьому особливого догляду або тепличних умов. З тією ж легкістю ви зможете його виростити і вдома у великому вазоні.
  • Естетичність. Це дерево іноді називають «малим кипарисом», адже своєю формою і зовнішнім виглядом хвої воно нагадує свого «побратима». У кипарисовик чудово поєднується краса і мініатюрність, що робить його неймовірно популярним.
  • Доступність. Зазвичай при продажу подібного посадкового матеріалу компанії, що спеціалізуються на товарах для саду та городу, пропонують цілком прийнятні ціни. Саме тому посадити його у себе на дачі або будинку буде по кишені кожному.
Даний вид хвойних дерев - це універсальний і найбільш оптимальний варіант для озеленення домашніх приміщень, дачних ділянок, алей або газонів.

Garden House - кращий магазин для садівників

Ви можете купити високоякісні саджанці кипарисовика вже сьогодні! З інтернет-магазином Garden House (Київ) покупка буде не тільки вигідною, але і надійною. Розумна вартість, індивідуальний підхід до клієнтів і оперативна доставка по Україні обов'язково порадують вас.
Для того щоб придбати цікаві для вас сорти даного дерева, заповніть відповідну форму замовлення на нашому сайті. Прийміть дзвінок від оператора компанії Garden House і чекайте свою покупку в найкоротші терміни.