Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Ірис

Артикул: 30-296
115.00 грн
95.00 грн
Трав'яниста рослина

Ірис сибірський "Сaesar's brother", 3 л

Артикул: 60-096
90.00 грн
Трав'яниста рослина

Ірис несправжній, 3 л

Артикул: 60-095
90.00 грн
Трав'яниста рослина

Ірис Сибірський, С7,5л

Артикул: 30-299
115.00 грн


Відгуки

Ірис Сибірський, С7,5л
Ірис несправжній, 3 л

Ірис - екзотика у вашому саду

Ірис - це життєстійка рослина, яка використовується для оформлення водної зони. Він добре росте по берегах ставків і на зволожених грунтах. Багаторічник здатен зачарувати своєю красою і задовольнити найрізноманітніші смаки любителів квітів.

У магазині Garden House ви можете купити найпопулярніші і красиві різновиди ірису. Ми пропонуємо хороший вибір посадкового матеріалу за доступними розцінками.

В останні роки найбільш затребувані такі сорти, як «сибірський» з однотонними фіолетовими бутонами і «карликовий» з оригінальними лілово-білими пелюстками. Продаж саджанців здійснюється щодня, тому ви зможете зробити покупку у зручний для себе час.

Особливості посадки ірису

  • Оптимальний період для посадки багаторічників - кінець весни - початок літа. Але при необхідності можна провести процедуру на початку осені. Варто врахувати, що після осінньої посадки потрібно особливо ретельно доглядати за рослинами, так як вони не встигнуть до початку холодів утворити потужну кореневу систему.
  • Висаджуючи саджанці ірису необхідно пам'ятати про добрива та попередній підготовці ямки. Грунт навколо розміщеного в лунці і присипаного сухою землею паростка потрібно злегка ущільнити руками. Потім треба провести полив, і через 5 днів повторити його.
  • Процеси росту активізуються через 1-2 тижні, після того як коріння оговтаються після висадки. Саджанець стане міцнішою, коли сформується квіткова брунька. При сприятливій погоді посадковий матеріал швидко вкорениться і буде добре рости.

Як доглядати за рослинами?

Іриси, як і всі багаторічні рослини, вимагають до себе трохи уваги. Щоб насолоджуватися прекрасними квітами також необхідно стежити за ними в період цвітіння. Здорова рослина має восковий наліт на листках, якщо цей наліт порушений, значить квітка хвора і потребує лікування.

Під час догляду потрібно буде провести такі заходи: підгодівля мінеральними органічними добривами (фосфор, азот і калій), видалення бур'янів, знищення шкідників, розпушування грунту, регулярний полив.

Квітка любить вологу, багату органікою грунт. Він навіть може витримати затоплення, але не виносить пересихання. Головна умова тривалого цвітіння  ̶  постійна вологість землі.

Іриси стануть незамінним прикрасою при оформленні вашого саду. З їх допомогою ви створите декоративні композиції біля водойм. Гармонійно розростаючись, квіти сформують барвисті картини садибної ділянки.

В інтернет-магазині Garden House представлений хороший вибір сортів, які можна купити за доступними цінами. При необхідності зателефонуйте менеджеру, і отримаєте професійну допомогу фахівців у виборі потрібного сорту. Ми доставимо ретельно упаковану і підготовлену для посадки продукцію за вашою адресою в Києві, або іншому населеному пункті України.

Оригінальні іриси доповнять ваш ділянку і створять квітник незвичайної краси. Їх цвітіння подарує вашому саду вибух фарб і неповторний аромат.