Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Сніжноягідник

Декоративний чагарник

Сніжноягідник білий

Артикул: 60-061
144.00 грн
Декоративний чагарник

Сніжноягідник кораловий

Артикул: 60-060
155.00 грн
132.00 грн
Артикул: 30-326
115.00 грн
85.00 грн - 510.00 грн

Сніжноягідник - витончений чагарник з прекрасними плодами

Сніжноягідник- це невеликий красивий чагарник з великими і рясними плодами. Всього в світі існує близько 15 видів цієї рослини, які найбільш поширені в Північній Америці. Ростуть вони по берегах річок, в гірських лісах, на кам'янистих схилах. Однак ця прекрасна культура відмінно приживається в інших умовах і вже більше 200 років використовується садівниками багатьох країн для прикраси своїх ділянок.

В інтернет-магазині Garden Hоuse ви можете купити саджанці снежноягодника чи інших листяних і квітучих чагарників, які стануть кращою прикрасою вашого саду. Якщо вас цікавлять подробиці продажу рослин або ви хочете отримати консультацію від кваліфікованого фахівця - наберіть контактний номер і співробітники Garden Hоuse з радістю дадуть відповідь на будь-які питання.

Сніжноягідник - невибагливий гість наших садів

Цей чагарник користується надзвичайною популярністю, так як невимогливий до умов зростання. Культура спокійно росте на досить бідних субстратах, на вапняних і кам'янистих грунтах, легко адаптується. Добре відчуває себе як в півтіні, так і на освітлених ділянках. Окремі сорти виносять сильне затінення. Сніжноягідник посухостійкий, чутливий до сильного морозу, але навесні швидко відновлюється.

Рослина не вимагає спеціального або особливого догляду, відноситься до числа найбільш газо- і димоустойчивих культур. Для кращого росту цей листяний і квітучий чагарник можна удобрювати, в посушливе і дуже спекотне літо - поливати. Як правило, він не уражається різними хворобами та шкідниками.

Молоді рослини протягом тривалого періоду не потребують обрізки, природно формуючи кулясту компактну крону. Старі кущі обрізають поступово, усуваючи надмірне загущення. При цьому обов'язково видаляють всихаючі, поламані гілки, обрізаючи їх на кільце. Ця культура має високу здатність до відновлення крони і паросткоутворенню. Добре переносить формування і стрижку.

Висаджування сніжноягідника

У невеликому саду його можна висаджувати поодиноко, в полісаднику під вікнами вашого будинку, біля входу на дільницю, а також на задньому плані квітника. У поєднанні з високими деревами, хвойними культурами та чагарниками із зеленим листям сніжноягідник утворює чудові контрастні групи. Рослина ідеально підходить для створення густого живоплоту. Його також можна застосовувати для підпушком дерев, висаджувати в садах, парках, скверах.

Не знаєте де купити здорові саджанці в Києві? Скористайтеся послугами нашого магазину!

В Garden Hоuse ви знайдете великий асортимент рослин, які відрізняються своєю декоративністю і високою якістю. Весь посадковий матеріал, представлений у каталозі, вирощується досвідченими фахівцями і є повністю окліматизованим до умов України.

Щоб придбати саджанці сніжноягідника за доступною ціною або уточнити інформацію, що цікавить, наберіть контактний номер або замовте послугу зворотного дзвінка.