Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Аронія

Декоративний чагарник

Аронія чорноплідна, 90-150 см

56.00 грн - 645.00 грн
Контейнер:
228.00 грн - 332.00 грн
Артикул: 130-150
Листвяний чагарник

Арония черноплодная 'Hugin', 70-80 см

Артикул: 10-015


Відгуки

Аронія чорноплідна, 4л

Аронія - прекрасна гостя на вашій присадибній ділянці

Пишна аронія - це некрупное дерево або чагарник, що досягає до 2,5 метрів у висоту і має розкидисту форму. Цей квітучий чагарник буде радувати вас біло-рожевими суцвіттями навесні і яскравим забарвленням листя восени. Червоні або чорні ягоди на ньому, схожі на плоди горобини, - це не тільки прикраса, а й лікарська сировина. Ви можете купити саджанці цієї рослини для свого саду в магазині GardenHouse - вони доповнять дизайн будь-якої ділянки.

Основні характеристики рослини


Родом аронія з Північної Америки, а на територію Європи, в тому числі на Україну її почали завозити на початку 18 століття. Сьогодні ця рослина - атрибут багатьох приватних садів. Воно має листя овальної форми, які зовні схожі на листя вишні. Плоди бувають червоними і чорними, відрізняються круглою формою і приємним смаком. Цей листяний чагарник починає приносити плоди через 3 роки після посадки. Його вирощують як лікарську, плодова рослина або висаджують як декоративну.

Чим корисні ягоди аронії?


Плоди цього чагарника містять безліч корисних для організму людини вітамінів, кислот органічного походження, цукрів, дубильних речовин і пектинових з'єднань. Вони корисні для страждаючих гіпертонією, гастритом і атеросклерозом, а також як профілактичний засіб. До того ж, ягоди цієї рослини - це ще й хороший природний барвник, який додають в соки, вина і варення.

Посадка і догляд


Щоб забезпечити свою сім'ю корисними ягодами, ви можете купити і посадити кілька одно- або дворічних саджанців аронії. В якості елемента декору їх можна комбінувати з іншими чагарниками або деревами. При посадці і вирощуванні пам'ятайте про наступне:
  •     Ця рослина любить сонячне світло, добре росте в місцях, які захищені від сильних вітрів.
  •     Грунтові води на ділянці не повинні підніматися вище рівня 2 метрів.
  •     До грунтів аронія невимоглива. На грунтах з високою родючістю вона активно росте, але при цьому її врожайність може знизитися.
  •     Якщо ви садите кілька кущів, то необхідно залишити між ними відстань в 1,5 метра.
  •     Ідеальний час для посадки - рання весна або середина осені (до настання холодів).
  •     Старі гілки після закінчення 7 років потрібно обрізати, щоб молоді інтенсивніше плодоносили.
  •     Кущі аронії повинні складатися з 7-8 пагонів, тому інші необхідно постійно видаляти.
  •     Також слід регулярно виполювати бур'яни навколо рослини, особливо не допускати їх зростання на рівні крони.
  •     Раз на 3 роки потрібно вносити в грунт органічні добрива, а також щороку піклуватися про мульчування грунту і його розпушування.

Якщо ви вирішили посадити на своїй ділянці аронию, замовте саджанці цієї рослини в інтернет-магазині GardenHouse. Наша компанія спеціалізується на продажі товарів для городу й саду. У нас ви можете придбати посадковий матеріал у Києві та інших регіонах з швидкою доставкою та за низькими цінами.

Фірма GardenHouse - ваш надійний помічник в озелененні та декоруванні присадибної ділянки!