Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Хризантема

Декоративні квіти

Хризантема бордова, 30-40 см

Артикул: 10-275
Декоративні квіти

Хризантема жовта, 30-40 см

Артикул: 10-274
Декоративні квіти

Хризантема біла, 30-40 см

Артикул: 10-273

Хризантема - квітка сонця для вашого саду

Хризантема - багаторічна рослина, яка є традиційною прикрасою садів, дворів, балконів. «Золота квітка» (так її називають на батьківщині, в Китаї) вважається символом щастя і матеріального благополуччя.

Багаторічник яскраво виділяється в сіру погоду пізньої осені - саме на цей час припадає період цвітіння жовтих і білих хризантем. Коли бутони інших квітів вже зів'яли, вона продовжує радувати всіх яскравими барвами осені.

Купити саджанці цих чудових квітів можна в магазині Garden House. У каталозі нашого сайту ви знайдете хороший асортимент посадкового матеріалу для прикраси кожного саду. Ми пропонуємо якісний продукт за доступними цінами.

Секрети вирощування та догляду

Хризантема найкраще росте в землі, яка багата мінеральними і органічними речовинами. Землю потрібно регулярно розпушувати, бур'яни полоти і видаляти зів'ялі бутони.

Саджанці особливо вимогливі до грунту, вони люблять світло, тому воліють відкриті сонячні території. Вони не переносять нестачу вологи, без води стебла дерев'яніють. Особливо важливий полив саджанця в посушливу погоду.

На одному місці представники цього виду можуть рости близько 5 років. Щоб цього уникнути зменшення суцвіть і зниження декоративності, через 4 роки кущі треба розділити і розсадити на інших ділянках. У першій половині листопада кущі зрізують і вкривають сухим листям, щоб надалі хризантеми радували своєю красою.

Ці багаторічники особливо страждають від перепадів температур і осінніх заморозків. Коли знижується температура, потрібно вкрити їх матеріалом яке зберігає тепло, тоді рослини будуть врятовані.

Це цікаво знати:
  • У Китаї хризантемі присвячений дев'ятий місяць китайського року і дев'ятий день місяця.
  • З її бутонів китайці готують смачний десерт, рецепт якого дійшов і до України.
  • Якщо в дев'ятий день місяця зрізати рослину, то воно набуває особливу магічну силу.
  • З кожним роком селекціонери виводять нові сорти, проте до сьогодні немає єдиної класифікації цих рослин. У світі відомо понад 15 сортів.
Ми пропонуємо найкращі види: хризантема біла, бордова, жовта. Ці багаторічні чагарники з ошатними різнобарвними бутонами і широкими пелюстками наповнять ваші угіддя красою і приємним ароматом.

Чудова пропозиція Garden House

Красиві квіти, що ростуть з декоративними чагарниками і в спільних посадках з різними багаторічниками, стануть головною прикрасою вашого осіннього саду.

У нас ви можете купити посадковий матеріал хризантеми класу АА. Консультанти інтернет-магазину (у режимі «онлайн» і по телефону) надають докладну інформацію про асортимент, умови продажу та доставки товарів від Garden House.

Ми оперативно транспортуємо рослини по Києву та в інші міста нашої країни. Фахівці ретельно упаковують кожен екземпляр в окремий контейнер, щоб посадковий матеріал був доставлений за вказаною вами адресою у повній цілості.