Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Барбарис

Артикул: 30-094
125.00 грн
Артикул: 20-005
264.00 грн
Декоративний чагарник

Барбарис Тунберга "Kornik" / "Корнік", С3

Артикул: 160-110
115.00 грн
Листвяний чагарник

Барбарис Тунберга Helmond Pillar h 40-60

Артикул: 130-103
270.00 грн
Артикул: 130-101
270.00 грн
Артикул: 130-100
270.00 грн
Артикул: 10-267
225.00 грн
Артикул: 130-102
270.00 грн
Декоративний чагарник

Барбарис Тунберга «Erecta», 50-70 см

Артикул: 130-010
324.00 грн
Контейнер:
225.00 грн - 550.00 грн


Відгуки

Барбарис Тунберга  'Orange Rocket'', 30-40 см

Барбарис - дивно красивий, але колючий чагарник

Барбарис має багато шанувальників серед простих садівників і ландшафтних дизайнерів. Його використовують для створення живоплоту, лаштунків, альпінарію або відокремлення зони відпочинку. Різні сорти рослини мають різний окрас і форму листя, серед них зустрічаються листяні, декоративні та квітучі кущі.
В інтернет-магазині Garden House ви можете купити прекрасний посадковий матеріал, який буде радувати вас і ваших близьких навесні яскравими жовтими квітами, восени - різнобарвним вбранням з листя і ягід. Завдяки тому, що листяні і квітучі чагарники цього сімейства добре піддаються стрижці і формуванню, всього за кілька хвилин ви прикрасите свій садову ділянку елегантними геометричними фігурами або тваринами.

Широкий сортамент барбарису

У нашому садовому центрі в Києві ви можете придбати саджанці різних видів, серед яких:

  •  «Orange Dream». Він являє собою карликовий сорт, виведений в Голландії. Листочки рослини мають блідо-помаранчевий окрас влітку і багряно-червоний восени. У травні на гілочках з'являються жовто-червоні квіточки, не більше 1 см в діаметрі. Оскільки максимальна висота чагарнику не перевищує 60 см, ви можете вирощувати його на клумбах або в вазонах на підвіконні або балконі. Цей ефектний барбарис був удостоєний медалі в 2011 р на міжнародній виставці.
  • «Rose Glow». Посадковий матеріал виростає в чагарники 1,5-2 м заввишки з округлими листочками ніжно-рожевого кольору. Густа і розлога крона змінює колір залежно від сезону і місця посадки. Восени листя стає насичено червоними, а вибравши затінений ділянку - ви отримаєте гарне зелене деревце.
  • «Erecta». Популярний завдяки колоновідальной кроні, а також стійкості до зміни місць посадки. Він майже не схильний до хвороб і шкідників, тому купивши цей сорт в нашому магазині, ви зможете створити прекрасну живопліт. Влітку вона буде вкрита дрібними зеленими листочками, які з приходом осені стануть жовто-червоними.
  • «Admiration». Цей сорт відносять до листяних і квітучих чагарниках. Округла крона з помаранчевим листям в жовтій облямці добре виглядає у всіляких квітниках і композиціях. Барбарис добре виносить посуху і суворі морози. Червоні ягоди прикрашають гілки у вересні-жовтні.
  •  «Superba». Саджанці цього виду виростають у високі кущі (до 3м), що характеризуються вишнево-фіолетовими листям. Ароматні квіти барбарису наповнюють в травні весь сад своїм ніжним запахом. Він любить світло, але легко приживається і на затінених ділянках. Колючий кущ не вимогливий до грунту, добре виносить спеку і холод.
 Доступна ціна дозволяє придбати кілька різних сортів і створити прекрасні рабатки.

Правила догляду за барбарисом

Обрізка старих гілок допоможе чагарники не загуснути і додасть йому потрібну форму. Навесні необхідно розпушувати грунт і вносити добрива. Рясний полив або близьке залягання ґрунтових вод може погубити посадковий матеріал. Барбарис відмінно росте на кислих або слаболужних грунтах.
Продаж саджанців здійснюється з доставкою по всій Україні. Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб зробити замовлення і дізнатися детальну інформацію про способи оплати.