Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Виноград

Артикул: 30-261
215.00 грн
Артикул: 160-170


Відгуки

Виноград дівочий, 15-20 см
Виноград п`ятилисточковий «RED WALL», 80-100 см
Виноград тризагострений «Veitchii», 60+ см

Декоративний виноград - ефектна прикраса стін в англійському стилі

Виноград - це плетиста ліана, яка прикріплюється до наданої опори за допомогою вусиків. Посадивши її на своїй ділянці, ви зможете створити необхідну тінь в альтанці або прикрасити стіну будинку. Розкішне різьблення листя пагонів, плавно змінюючи з настанням осені колір, з зеленого на пурпурний, додасть колориту вашому саду.

В інтернет магазині Garden House ви можете купити якісний посадковий матеріал з доставкою в ваш регіон України. Ми пропонуємо своїм клієнтам зимостійкі сорти, вирощування яких доступно навіть початківцю садівникові.

Чим примітний виноград?

Саджанці швидко приживаються на будь-якому типі грунту. Вони оптимально підходять для вертикального озеленення як господарських та декоративних споруд, так і дерев. Крім того, вони не піддаються атакам шкідників і не хворіють. Асортимент нашого садового центру в Києві включає:
  • Виноград трізаостренний «Veitchii». Саджанці додають щороку на 1-2 м у висоту, а доросла рослина досягає 15 м. Присоски на ліані полегшують прикріплення до прямовисних поверхнях і не вимагають опори, тому за невеликий проміжок часу листяний покрив заповнить відведений для нього простір. Невеликі плоди з темно-синім відтінком шкірки дозрівають у вересні, але в їжу вони не придатні.
  • Сорт Дівочий має добре розвинену кореневу систему, не протребує особливих вимог для висадки, але в тіні листя не будуть набувати восени багряний відтінок. Витка рослина покривається гронами неїстівних ягід, які ефектно виглядають на тлі листя. Швидкий темп зростання дозволить повити невеликой паркан і захистити вашу ділянку від пилу, шуму і цікавих поглядів.
  • Red Wall - це польський виноград, який цінується за зимостійкість і декоративний окрас листя. Завдяки присоскам, ліана без особливих зусиль підіймається по арках і стін. Великі глянцеві листя мають влітку темно-зелений колір, а восени стають яскраво-червоними. Дрібні ягоди, неїстівні для людини, мають темно-бузковий колір.
Наш магазин пропонує широкий вибір посадкового матеріалу, за допомогою якого ви створите унікальний природний ансамбль на своїй ділянці. Продаж здійснюється в контейнерах, тому вам не потрібно відразу садити ліану, і ви можете вибрати зручний час для того, щоб зайнятися своїм садом.

Як правильно висаджувати в'юнкі рослини

Виноград не вимагає родючого грунту, а місцем для посадки може служити будь-яка сторона будинку. Тільки слід пам'ятати, що розміщення ліани з західної або північної сторони призведе до зменшення форми листя і не дозволить їм змінити восени забарвлення. Перед посадкою саджанців слід:
  • Добре перекопати грунт.
  • Викласти в півметрову яму збитої цегли, щебеню і компосту.
Такі заходи допоможуть забути на кілька років про підгодівлі. Молодий виноград вимагає хорошого поливу, особливо в посушливий сезон. Формування рослини полягає в:
  • Закріпленні пагонів і напрямку їх росту в потрібні сторони.
  • Обрізці слабких або пошкоджених гілок.
  • Рясне розростання пагонів дозволяє приховати недоліки будівель, підвищує шумоізоляцію приміщення і захищає від спеки.
Купити невибагливі сорти винограду за невисокою ціною ви можете на сайті Garden House.