Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Церсис канадский

Декоративне дерево

Церсис канадский

Артикул: 60-064

Квітуча пишність вашої садиби

Церсис є представником роду чагарників, невеликих дерев (висотою до 2 м) сімейства Бобових. Декоративний стовбур рослини (діаметр 50-60 см) покривається темно-бурою рельєфною корою. Листя, розташовані на довгих черешках, мають округлу, з серцеподібною підставою форму. Непропорційні квітки збираються в пучки і утворюють яскраві букети. Їх особливістю є розташування не тільки в листяних пазухах, а й на товстих гілках, стовбурі. Плодоносить дерево бобами, які всередині містять по 4-7 штук подовжено-овальних насіння. Завдяки розлогій кроні і пишно-рожевому (рідше фіолетовому, лавандовий, білому) цвітінню, це листяне дерево широко відомо на територіях Північної Америки, південної Європи, Південно-східної Азії, в Китаї.

Магазин Garden House пропонує вам купити професійно вирощені і надійно упаковані в спеціальні ємкості саджанці церсиса. Ми пропонуємо продаж та доставку якісного посадкового матеріалу по всій території Києва та України.

Посадка багатолітника

Церсис теплолюбний, тому посадочне місце слід вибирати на сонячних, захищених від сильних вітрів і протягів, територіях. Фахівці радять висаджувати багаторічник в осінній період, до настання сильних холодів. Успішно провести цю процедуру вам допоможуть наступні поради:

• Викопайте ямку, в чотири рази більше кореневої грудки, і встановіть дренаж.
• Круговими обертаннями акуратно витягніть багаторічник з контейнера.
• Під невеликим кутом помістіть рослину в лунку і рясно залийте водою. Після того як рідина вбереться, заповніть отвір грунтом і ще раз рясно полийте.
• Для мульчування ідеально підійде кора, яка розподіляється тонким шаром навколо стовбура дерева.

Це листяне дерево добре приживається на пухкій, збагаченій лугом і вапном грунті.

Як правильно доглядати?

Рослина невередливих: у посушливий період потребує поливу; а взимку - в утепленні. Воно не вимагає підживлення, але при бажанні можна удобрити грунт навесні, використовуючи органічні або мінеральні добрива. Формувальна обрізка молодих саджанців проводиться пізньою весною або ранньою осінню. Завдяки помірному зростанню доросла рослина піддається обрізці тільки при необхідності.

Декоративні особливості рослини

Церсис чудово виглядає в будь-який час року як при одиничній висадці, так і в гармонійних дуетах з хвойними рослинами. Восени листя переливається пурпуровими або червоно-оранжевими фарбами, що вигідно виділяє її на тлі інших мешканців саду і служить унікальною прикрасою для рослини. Густопосажені дерева можуть утворювати живописні огорожі і перетворювати паркові алеї.

Купуйте церсис виняткової якості в інтернет магазині Garden House за помірною ціною. Наповніть ваш сад яскравими неповторними барвами цього декоративного шедевра.