Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Відгуки

Троянда мініатюрна Guetta (Гулетт) саджанець

Мініатюрні красуні для вашого саду

Мініатюрні рослини добре підходять для створення акуратних бордюрів. Якщо на вашій ділянці залишилося трохи вільного місця, але ви мрієте посадити саджанці троянд, то цей варіант є оптимальним. Висота куща не перевищує 45 см, а його компактна форма дозволить поєднувати кілька сортів на невеликій території.

В інтернет-магазині Garden House ви можете купити посадковий матеріал класу АА, коренева система якого не вимагає багато часу, щоб повністю прижитися на місці висадки. Тому замовивши саджанці в нашому садовому центрі в Києві, ви вже в перший рік після посадки зможете насолоджуватися прекрасним видом троянд і вдихати їх ніжний аромат.

Опис мініатюрних сортів нашого магазину

Ми підібрали найбільш декоративні і невибагливі варіанти, які зможуть прикрасити вашу ділянку при одиночній посадці або в поєднанні з іншими чагарниками створять прекрасні композиції. У нас ви знайдете:
  • Сорт Optima Red. Ці мініатюрні троянди славляться своїм майже безперервним цвітінням протягом сезону. Їх невеликі бутони червоного відтінку рясно прикрашають гілки, наповнюючи повітря легким приємним ароматом.
  • Вид Pink Fairy розрахований на любителів ніжних рожевих тонів. Кущики покриваються яскравими квітами, пелюстки яких на сонці трохи вигоряють. Неоднаковий окрас пелюсток додає їм чарівності. До того ж рослина добре переносить зиму в наших широтах.
  • Саджанці троянд Guletta виростають в низькорослі кущі з жовтими бутонами. Посадивши ці мініатюрні варіанти біля альтанки або під вікном, ви зможете все літо отримувати задоволення від їх цвітіння.
В Garden House ви можете замовити доставку будь-яких саджанців у свій регіон України. Наші менеджери допоможуть оформити замовлення через інтернет або по телефону, забезпечивши вас усією необхідною інформацією стосовно термінів, умов і способів оплати.

Як вирощувати мініатюрні троянди?

Щоб посадковий матеріал швидко вкорінився на клумбі, необхідно:
  • Вибрати для посадки укрите від холодного північного вітру місце на глинистому грунті зі слабкою кислотністю. Вона оптимально підходить для саджанців, але вони приживуться і на іншому ґрунті.
  • Посадка на сонці сприятиме гарному росту, а також допоможе вберегти мініатюрні кущі від борошнистої роси та іржі, оскільки запобіжить застій вологи.
  • Внесення азотних і фосфорно-калійних добрив посприяє здоровому росту рослин. Також їм потрібен регулярний полив. Обприскувати рослини необхідно вранці, щоб волога не дуже швидко випарувалася, а листя і квіти очистилися від пилу. Така процедура допомагає захистити троянди від появи шкідників на кроні.
  • Розпушування грунту і своєчасне видалення бур'янів благотворно позначиться на розвитку кущів.
Хоча ця культура і невеликого зросту, все ж потрібно проводити обрізання пагонів для більш красивого і компактного формування крони навесні. При цьому віддаляються слабкі гілки, а решта коротшають на 10 см - максимум 15 см. Літній догляд полягає в обрізанні засохлих бутонів, а також проріджування крони від пожовклих або пошкоджених листя.

Продаж мініатюрних сортів цих прекрасних рослин здійснюється за демократичною ціною. Тому в нашому садовому центрі ви можете купити достатню кількість посадкового матеріалу, щоб створити алею в саду або посадити кущі в вазони і прикрасити ними лоджію.