Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Черемха


Черемха - чудове джерело здоров'я

Черемха - це невелике косточковое дерево або кущ. Біологи вважають її родичкою сливи. Завдяки прекрасному аромату і високої декоративності, черемху все частіше використовують ландшафтні дизайнери.
Магазин Garden House пропонує вам купити саджанці декоративних сортів у Києві, або замовити їх через сайт. Ми ретельно стежимо за якістю посадкового матеріалу, тому гарантуємо його приживлюваність (при дотриманні умов посадки). Якщо вам потрібна консультація про догляд за рослинами, або є необхідність уточнити ціну доставки, звертайтеся за контактним номером.

Асортимент черемхи

Серед найпоширеніших різновидів цього листяного дерева можна виділити:
  • Звичайну або кистьову. Вона поширена в середній смузі Європи в кущовий і деревовидної формі. Квітки білі, невеликого розміру. Плоди, листя, бутони і кора мають лікувальні властивості.
  • Віргінську або чокчеррі. Родом з Північної Америки, але добре росте в Європі. Кущі менше, ніж у попереднього виду, квітки з'являються на 1-2 тижні пізніше. Не боїться весняних заморозків, тому щорічно рясно плодоносить смачними ягодами.
  • Мілкопільчатої. Плакуче листяне дерево використовується переважно в декоративних цілях. Цвіте красивими рожевими бутонами невеликого розміру. Виросте не вище 5 м. Чудово виглядає в солітерних і рядових посадках.
Селекціонери вивели на основі вищеописаних різновидів чимало сортів, які об'єднують їх кращі властивості. Ознайомитися з тими, які є у продажу у нас, можна на цій сторінці. Зателефонувавши консультанту, ви зможете дізнатися про нові надходження та отримати допомогу при виборі.

Основні переваги черемхи

Це листяне дерево має настільки численними достоїнствами, що в минулому сторіччі воно зустрічалося на кожній присадибній ділянці. Пізніше рослина втратило першість, але з появою нових сортів колишня популярність почала повертатися. Його відрізняють:
  • Чудова декоративність. У період цвітіння гілки буквально покриваються запашними білими або рожевими квітками.
  • Прекрасний запах. Невеликі бутони наповнюють сад пахощами. Найкраще насолоджуватися ним поза домом, так як в приміщенні квіти швидко в'януть.
  • Черемуха виділяє фітонциди, які знищують шкідливі бактерії і відлякують комах. Повітря поблизу від цього деревця стає таким же цілющим, як в сосновому лісі.
  • Висока стійкість до хвороб.
  • Плоди черемхи у вигляді відвару або настою здавна застосовуються в народній медицині для лікування розладів ШКТ. Крім того, з ними виходять смачні соки, компоти, пиріжки, кисіль. Лікарі рекомендують ці ягоди для профілактики.
  • Саджанці морозостійкі, добре переживають зими, тому можуть вирощуватися на всій території нашої країни.
  • Кистьова різновид відмінно росте і плодоносить в тіні.
Щоб купити саджанці черемхи в інтернет-магазині «Garden House», вкажіть на сторінці продукту потрібну кількість і оформіть замовлення через віртуальну корзину. Якщо виникли питання з приводу роботи сайту або доставки посадкового матеріалу, телефонуйте консультанту за вказаним номером. Доставка можлива по всій території України.