Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лаванда

Трав'яниста рослина

Лаванда "Хідкот" / "Hidcote", от 15-40 см

54.00 грн - 200.00 грн
Трав'яниста рослина

Лаванда узколиста, 2-3 л

42.00 грн - 79.00 грн
Артикул: 20-067


Відгуки

Лаванда вузьколиста "Munstead",  Р9
Лаванда узколиста, 2-3 л
Лаванда вузьколиста "Dwarf Blue", 30-40 см

Лаванда - витончений багаторічний чагарник з вишуканим ароматом

Лаванда відома і улюблена завдяки ніжному аромату блакитно-фіолетових густих суцвіть. Вона застосовується в медицині для лікування неврозів і стресів, респіраторних захворювань і проблем зі шлунково-кишковим трактом. Також цей багаторічник використовується в парфумерній промисловості і, як пряність, в кулінарії.

Ви можете посадити культуру в будинку у вазоні або в своєму саду в квітнику. Наш інтернет магазин пропонує на вибір кілька популярних сортів, купивши яких нескладно створити гарні бордюри і отримати ефективний лікарський засіб.

Вибираємо місце для посадки лаванди

Щоб саджанці прижилися і радували вас своїм цвітінням, слід:
  • Розташувати рослину на відкритій ділянці. Якщо ви посадите культуру в тіні, то її повільний щорічний приріст стане незначним, а цвітіння - мізерним.
  • Уберегти корінь лаванди від загнивання з-за високої вологості грунту або близького проходження ґрунтових вод можна за допомогою дренажу з щебеню.
  • Додати необхідної кислотності грунту можна за допомогою додавання в посадкову яму вапна. Щоб грунт був пористим, вносите під кущ компост.
  • Посадковий матеріал погано переносить пересадку, тому визначитися з місцем висадки потрібно заздалегідь.
  • Якщо ви хочете створити густу огорожу, то відстань між чагарниками не повинна перевищувати 30 см.
Продаж витончених саджанців здійснюється в магазині нашого садового центру, а також через Інтернет. Невисока вартість посадкового матеріалу дозволить придбати різні сорти багаторічних рослин для створення прекрасних композицій.

Регулярний догляд - запорука пишного цвітіння

Лаванда досить примхлива культура, тому для гарного росту вона вимагає багато уваги і сил. Розпушування землі наситить її киснем, а видалення бур'янів посприяє рясному цвітінню. Обережний полив в посушливий період вбереже кущ від загнивання.
Пишну крону рослини формують щорічним обрізанням, яку проводять після того, як зів'януть суцвіття. Довжину пагонів лаванди вкорочують всього на 2-3 см, щоб рослина не загинула.

Асортимент лаванди в Garden House

Щоб урізноманітнити рослини природної огорожі дачної ділянки або створити гарний квітник у себе вдома, ви можете використовувати:
  • Сорт Hidcote. Він характеризується конусоподібною кроною, що складається з сріблясто-сірих ланцетових листочків. Великі фіолетові квіти розпускаються в липні і наповнюють простір приємним ароматом до вересня. Саджанці добре приживаються на сухому піщаному грунті, вимагаючи укриття з приходом холодів.
  • Dwarf Blue. Багаторічники цього виду завдяки випрямленим паросткам нагадують перевернутий конус. Вузькі листя сіро-зеленого забарвлення мають ніжне опушення і м'який аромат. Невеликі фіолетові квіточки тримаються на гілках з липня по серпень. Ця лаванда відрізняється високою морозостійкістю і зимує під снігом без шкоди для пагонів.
  • Вузьколисті  різновиди культури. Вони виростають до 60 см, коренева система представлена ​​дерев'янистим відростком до 2 м завдовжки. Сріблясто-зелене листя і колосовидні суцвіття лілового відтінку випускають вишукані пахощі.
Купити запашні культури за вигідною ціною ви можете в Києві. Крім того, ми пропонуємо доставку посадкового матеріалу в контейнерах в усі куточки України.