Комплекс ландшафтних послуг

 • Головна
 • Замовити безкоштовный виїзд ландшафтного дизайнера

Послуги ландшафтного дизайнера в Києві та області

Послуги ландшафтного дизайнера в києвіБез допомоги професіонала перетворити непримітну присадибну ділянку в пишно квітучий оазис складно. Справитися з цим завданням садівникові допоможе ландшафтний дизайнер. Він створить детальний ескіз райського куточка відповідно до побажань клієнта з урахуванням особливостей території.

Садовий центр «Garden House» реалізує широкий асортимент рослин і доставляє їх по всій Україні, а також пропонує послуги професіоналів в сфері ландшафтного проектування та озеленення. Співробітник прибуде в будь-яку точку Києва і області для консультацій і створення попередніх креслень. Надалі він веде проект до його втілення.

Що включають в себе послуги ландшафтного дизайнера?

Компанія «Garden House» готова реалізувати творчі задуми щодо облаштування території біля будинку, дачі, комерційних і інших установ. Дизайнер візьме на себе такі завдання:
Ландшафтний дизайнер «Garden House»

Які завдання допомагає вирішити ландшафтний дизайнер?

 • Врахувати нюанси і важливі деталі при плануванні робіт.
 • Зробити виміри, необхідні для розробки і втілення проекту.
 • Розібратися в тонкощах процедури благоустрою саду або газону.
 • Візуалізувати очікуваний результат за допомогою ескізів і комп'ютерної 3D графіки.
 • Ефективно використовувати простір і вдало розташувати декоративні елементи: квітники, зелені насадження, бордюри, поодинокі композиції, альпійські гірки, водні зони, альтанки, ставки і т.д.
 • Стежити за відповідністю виконуваних робіт початкового плану.
Якщо після розробки креслення ви довірите реалізацію проекта команді садового центру «Garden House», цей ескіз ми надамо в подарунок!

Замовити ландшафтний дизайн в Киеві

          Експерт своєї справи

Майстерну садову композицію можна створити без професійних навичок, почуття стилю і художньої уяви. Справжній фахівець - це інженер, біолог, топограф і хімік в одній особі. 

Хочемо представити Вашій увазі свіжий погляд на ландшафтний дизайн і архітектуру - це незвично, яскраво, казково красиво і чарівно! 

Знайомтеся, наш фахівець з ландшафтного дизайну Ольга. Вона вже кілька років створює унікальні проекти для клієнтів, пропонуючи креативні ідеї і знаходячи індивідуальний підхід до клієнта. За її плечима - десятки успішно виконаних замовлень з озеленення та благоустрою ділянок.

Ольга закінчила університет, має повну вищу освіту за спеціальністю "Дизайн" та здобула кваліфікацію дизайнера ландшафту з відзнакою!
 
- "У своїх проектах я представлю Вам варіанти здійснення неіснуючого, але головна моя мета створити ексклюзив, відійти від стандартного бачення ландшафту, форм, матерії та елементів".

     Від чого залежать ціни на послуги?

Витрати на створення проекту живописного присадибного куточка залежать від наступних факторів:
 • Виконання ескізу (вартість визначається виходячи з площі території).
 • Ступінь складності дизайну.
 • Необхідність складання різних креслень (геоплан, дендроплан, схеми зовнішнього освітлення, поливу, лінійного водовідведення тощо)
Додаткову інформацію дивіться на сторінці Ціни 

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

 
Замовте безкоштовний виїзд ландшафтного дизайнера на об'єкт в Києві і області одним із таких способів:
 • за номерами зателефонувавши ;
 • замовивши зворотний дзвінок;
 • заповнивши форму зворотного зв'язку.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.