Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Мигдаль

Артикул: 130-042
Декоративне дерево

Мигдаль, 120 см

Артикул: 10-254
Декоративний чагарник

Мигдаль трилопатевий, 100-120 см

Артикул: 130-050

Мигдаль - декоративна рослина з чарівними квітками і ароматом

Мигдаль - це гіллястий чагарник або невелике деревце, що досягає висоти 2-6 метрів. Воно культивується в багатьох країнах, розташованих у субтропічній кліматичній зоні. Дикорослі види виростають на гірських схилах Гімалаїв, Копетдага, Тянь-Шаню. Завдяки виведенню нових сортів, ця рослина успішно вирощується і в умовах помірного клімату.

В інтернет-магазині Garden Hоuse ви можете купити саджанці мигдалю або інших листяних дерев. Для цього зв'яжіться з представником компанії за контактним телефоном або ж скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Також ви маєте можливість оформити замовлення за допомогою нашого сайту. Якщо ви бажаєте отримати докладну інформацію щодо продажу рослин в Україні або вам складно визначитися з вибором - задайте запитання нашому консультанту за допомогою онлайн-чату.

Чому мигдаль настільки популярний серед садівників?

Здавна ця культура вирощувалася не тільки для отримання вишуканих плодів, але і для прикраси присадибних ділянок. На сьогоднішній день її активно застосовують в ландшафтному дизайні, а гілки використовують для складання весняних композицій і букетів. Побачити квітучий чагарник - це вражаюче і незабутнє видовище, так як в цей час його гілки усипані великими махровими квітами рожевого, білого, пурпурного і червоного кольору.

Найбільш виграшно виглядає ця рослина на тлі великих каменів і хвойних дерев. Всього налічується більше 40 сортів, які відрізняються своєю формою, висотою, особливостями цвітіння. Не менш цінні і плоди мигдалю - горіхи-кістянки, які знайшли застосування в медицині, харчовій промисловості, косметології. Вони містять такі корисні речовини як магній, білок, залізо, фосфор, цинк, вітаміни В, Е, мідь, марганець. 

Як правильно вирощувати мигдаль?

Це дерево дуже стійке до посухи, не вимогливе до ґрунтів і швидко росте. Однак є теплолюбним, тому саджанці погано приживаються у відкритому грунті. Місце для вирощування повинно бути сонячним, грунт - рівномірно зволожений, з хорошим дренажем. Якщо ви хочете купити якісні саджанці мигдалю в Києві, скористайтеся послугами нашого магазину. Ми пропонуємо вигідні умови для кожного.

Наша компанія - це команда справжніх професіоналів, які готові запропонувати вам:

• Тільки здорові і акліматизовані до наших умов рослини вітчизняного виробництва. Продукція компанії відрізняється практично 100% приживання, так як вирощується досвідченими фахівцями в горщиках із закритою кореневою системою.
• Індивідуальний підхід до покупця. Ми обов'язково врахуємо всі ваші побажання, розглянемо будь-які пропозиції.
• Безкоштовні консультації з питань вибору мигдалю або інших листяних дерев.
• Прийнятні ціни на товари.

Крім цього, наша компанія надає послуги з доставки. Якщо ви бажаєте придбати посадковий матеріал високої якості, дізнатися про Garden Hоuse докладніше або уточнити вартість продукції - наберіть контактний телефон для зв'язку з нашими фахівцями.