Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Фіалка

Трав'яниста рослина

Фиалка "Веснушки", 1л

Артикул: 60-076


Відгуки

Фиалка "Веснушки", 1л
Фиалка "Веснушки", 1л

Прекрасні фіалки - братики вашого саду

Фіалка або віола вважається королевою царства домашніх рослин. Її народна назва - «Братики». Цей багаторічник є однією з найстаріших садових культур. У європейських монастирських садах здавна вирощували такі різновиди, як фіалка запашна і гірська. Відомо близько 450 видів братків, поширених по всій Землі. Таке розмаїття сортів дозволяє садівникам створювати оригінальні композиції з різних представників цього виду.

Магазин Garden House пропонує саджанці класу АА, які ви можете купити за доступними цінами. Підготовка до продажу і транспортування включає ретельну упаковку посадкового матеріалу за голландською технологією. Контейнери надійно оберігають ніжну кореневу систему рослини, навіть коли потрібно доставка у віддалений регіон України.

Секрети вирощування та догляду за фіалкою

Фіалки - рослини ніжні і теплолюбні. Вони прості у догляді, тому виростити їх зможе навіть недосвідчений садівник. Для того щоб рослина радувала своїм яскравим пишним цвітом протягом довгого часу, потрібно забезпечити йому оптимальні умови росту: вологість повітря, освітлення, догляд і підживлення в період цвітіння і вегетації.

Незважаючи на поширеність майже по всіх континентах, різні сорти віоли схожі у виборі місця проживання. Рослини люблять відкриті вологі місця, воліють родючі пухкі грунти. Рясне цвітіння віоли спостерігається на добре освітлених ділянках.

Особливості догляду:
  • У посушливу погоду необхідний регулярний полив.
  • Для повноцінного розвитку потрібно підживлювати Братики в період цвітіння (початок весни ̶ середина літа) фосфором і калієм для вигонки квітів. Молодим саджанцям найкраще підходять добрива з вмістом азоту, який впливає на ріст листя.
  • У морозну погоду квітка потребує укриття.
  • Ландшафтні дизайнери рекомендують висаджувати віолу в квітниках, на кам'янистих гірках і бордюрах. Багато квітникарів вирощують братики в домашніх умовах, на підвіконнях, або облаштовують її в контейнерах для озеленення балконів.
Особливо добре фіалки виглядають в невеликих весняних букетах, в поєднанні з такими ж низькорослими квітами.

Як купити саджанці віоли в Garden House

Ви можете придбати у нас прекрасні декоративні фіалки для вашого саду, перевірені роками. У каталозі інтернет-магазину представлені сорти, що завоювали особливу популярність серед квітникарів Києва та інших міст нашої країни.

Одна із затребуваних різновидів - фіалка «Веснянки». Цей оригінальний сорт має білу квітку, пелюстки якого усипані яскраво-синіми веснянками, і серцеподібні листи насичено зеленого кольору.

Детальніше дізнатися про це та інші сорти ви можете у консультантів сайту. Для покупки обраного посадкового матеріалу скористайтеся кошиком, або зробіть замовлення по телефону. Посилка буде доставлена ​​за вказаною адресою протягом 3-7 днів (залежно від регіону вашого проживання).