Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Дуб

Листяне дерево

Дуб звичайний, 140-400 см.

840.00 грн - 2600.00 грн
Артикул: 250-008
3100.00 грн
Листяне дерево

Дуб красный

840.00 грн - 2900.00 грн
Артикул: 30-291
3900.00 грн

Дуб: потужне дерево або невисокий кущ

Багато захоплюються красою дуба в міських парках або в лісі. Його ажурна крона і потужний стовбур часто зустрічаються на гербах міст Росії, а також Канади, Латвії, Німеччини. Він символізує міць, силу і довголіття.

Але не всі садівники використовують це листяне дерево в якості декоративного елемента для своєї присадибної ділянки, побоюючись, що для інших рослин просто не знайдеться місця. А адже при правильному вирощуванні та своєчасної обрізку крони, з велета-гіганта можна виростити дубовий кущ або мініатюрне дерево.

Який би варіант ви не хотіли посадити у себе на дачі, якісні саджанці ви можете купити в інтернет-магазині Garden House або відвідавши наш садовий центр. Ми здійснюємо доставку рослин по всій Україні у стислі терміни, пропонуючи своїм клієнтам зручні способи оплати.

Асортимент

Дуб звичайний або черешчатий відомий розлогою пірамідальною кроною. Стовбур молодого дерева має неправильну колінчату форму, яка з часом перетворюється на циліндричну. Саджанці добре приживаються на вологому родючому ґрунті. Якісний посадковий матеріал може вирости в гіганта заввишки від 20м до 40м, який буде радувати вас і ваших нащадків своїм розкішним видом 300 років і більше.

Декоративний варіант Fastigiata Koster має вузьку колоновидний крону. Висота дорослого дуба цього сорту не перевищує 15м. Зелені шкірясті листя густо покривають гілки, завдяки чому саджанці часто використовують для прикраси алей і бульварів. Тіньовитривала дерево стійко до різних хвороб і шкідників. Купити рослину ви можете в Києві в нашому центрі за привабливою ціною.

Дуб червоний являє собою могутнє дерево, яке здатне дожити до 2000 років. Його тонкі листя з загостреними лопатями влітку радують око насичено-зеленим кольором, а восени стають шарлахово-червоними. Це листяне дерево росте швидше своїх європейських родичів. Жолуді мають червоно-коричневе забарвлення і з'являються у великій кількості на другу осінь після посадки. Він стійкий до морозу, загазоване повітря і сильного вітру.

Як виростити шедевр топиарного мистецтва?

Якщо ви вирішили зробити з дуба кущ для живоплоту чи інших цілей, то починати обрізку гілок слід якомога раніше. Стрижка молодого приросту по всій кроні повинна відбуватися кілька разів за сезон, щоб гілки почали рости густіше.

Для тих, хто придбав рослину в нашому магазині і хоче лише зменшити природну висоту дерева, наші фахівці рекомендують дати сформуватися стовбуру, а вже після експериментувати з формою крони.

Умови посадки та догляду

Досвідчені садівники допускають висаджування дуба як навесні, так і восени. У підготовлену яму додають торф, дерен і пісок. У перші 3-5 днів після посадки рослині необхідний додатковий полив.

Щоб наситити грунт киснем, а також видалити бур'яни які зявилися, вам потрібно буде здійснювати періодичне розпушування землі, приблизно на 20 см углиб. Підживлення спочатку весни та осені допоможе саджанцю краще рости.

На нашому сайті є у продажу як листяні, так і декоративні варіанти дуба за доступною ціною.