Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Сосна

Хвойне дерево

Сосна звичайна, 300-460 см

1370.00 грн - 8800.00 грн
Хвойний чагарник

Сосна гірська "Gnom", 60-70 см

Артикул: 130-139
3490.00 грн
Артикул: 200-010
Артикул: 130-039
1638.00 грн
Артикул: 130-038
1300.00 грн
Артикул: 100-000
1700.00 грн
Хвойний чагарник

Сосна гірська "Mops", 40-60 см

Артикул: 20-000
1758.00 грн
Хвойне дерево

Сосна звичайна, 80-100 см

Артикул: 30-120
Артикул: 20-102
Артикул: 20-099


Відгуки

Сосна ‘Кримська’, 220-250 см

Декоративна сосна - пухнаста сестра ялини

Сосна - одне з найулюбленіших хвойних рослин сучасних ландшафтних дизайнерів. Кількість її різновидів настільки велика, що при бажанні можна створити гармонійний сад тільки з сортів цієї рослини. Завдяки тому, що вона зберігає голки протягом усього року, саме сосна стає основним декоративним елементом ландшафту в зимовий період. А за рахунок більш довгих голок і збільшеною пухнастості вона виглядає набагато привабливіше ялини.
Сосна - ідеальний варіант озеленення для власників ділянок з заболоченими і піщаними грунтами. На відміну від більшості аналогів, вона відмінно приживається на таких ґрунтах.
Інтернет-магазин Garden House пропонує вам купити саджанці сосни різних сортів. При необхідності наші співробітники проведуть телефонну консультацію й допоможуть підібрати оптимальний варіант для реалізації вашої концепції саду. Здійснюється доставка по Києву та іншим містам України.

Асортимент

Існує більше сотні різних видів декоративної сосни. Багато яких з них селекціонери усвідомлено вивели для конкретних потреб ландшафтних дизайнерів.
Низькорослі сорти цієї пухнастої колючки будуть виглядати доречно в міксбордерах, оскільки дозволяють створити рівномірний бордюр. Дуже часто карликові різновиди висаджують в альпінаріях, а також в горщиках для озеленення балконів і терас. Вони прекрасно підходять для формування мініатюрних дерев-бонсай. А їх високорослі родичі дозволяють створити затінений ділянку для розташування там зони відпочинку.
У більшості своїй хвойні, особливо гірські різновиди сосни, світлолюбні. Але багато здатні витримувати бокове затінення.

Декоративна сосна: основні переваги

У більшості з нас ця назва асоціюється з високим і потужним деревом, але існуючі різноманіття сортів, що дозволяє висаджувати їх не тільки на великих ділянках, але навіть на підвіконні. Тому, якими б розмірами не відрізнявся ваш сад, варто придивитися до саджанців у нашому магазині. У них можна виділити ряд переваг:
  • Висока декоративність. Взимку і влітку дерева радують власників пухнастими зеленими гілками.
  • Невибагливість. Ці хвойні рослини зажадають тільки мінімального догляду.
  • Відмінна приживлюваність на всіх видах грунтів, у тому числі піщаних і торф'яних. Завдяки потужній кореневій системі вони знаходять воду і поживні речовини на великій глибині.
  • Хороша морозостійкість. Більшість молодих рослин прекрасно переносить зиму навіть без укриття.
  • Пристосованість до міських умов. Виведені хвойні дерева, які відмінно ростуть в межах міста.
Ціна посадкового матеріалу зазвичай залежить від віку або конкретної різновиду. На нашому сайті здійснюється продаж саджанців різних цінових категорій, тому ви зможете швидко вибрати і купити підходящий варіант. Телефонуйте, якщо у вас з'явилися питання.