Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Верба

Артикул: 30-382
115.00 грн
Артикул: 30-376
510.00 грн
510.00 грн - 820.00 грн
Артикул: 30-377
510.00 грн
Контейнер:
Декоративний чагарник

Верба повзуча «nitida» , от 20 см

85.00 грн - 260.00 грн
Декоративне дерево

Верба "Salix integra Hakuro-nishiki" 100 см

Артикул: 170-022
Декоративне дерево

Верба золотокоса «Chrysocoma», 160+ см

Артикул: 30-352

Верба - елемент романтики в дизайні вашого саду

По-справжньому універсальною рослиною для декорування присадибної ділянки вважається верба. Серед її різновидів можна вибрати і вологолюбні, і посухостійкі екземпляри. І якими б не були природні умови вашого саду, саджанці цього дерева легко адаптуються до них. Садовий магазин Garden House пропонує вам купити різні його сорти в Києві та інших регіонах за помірною вартістю. Ви зможете прикрасити ваш сад будь-якими з вподобаних вам різновидів.

Шляхетна красуня

Витончена й струнка верба - це представниця сімейства вербових, яка налічує близько 600 різновидів дводомних рослин, різних за своєю формою і розміром. Серед них зустрічаються листяні дерева і чагарники. Як правило, вони мають розкидисту крону і міцний стовбур. При сприятливих умовах можуть досягати до 25 метрів у висоту. Листя у цієї рослини довгі і загострені на кінчиках. Суцвіття невеликі за розміром, формою нагадують сережки. Плід представляє собою невелику коробочку, в якій знаходяться насіння. Дозрівають вони швидко.

Популярні сорти

Завдяки плідній роботі вчених-селекціонерів, сьогодні у продажу є різні види цього дерева. Більшість з них прекрасно підходить для вирощування на території України. Серед цих різновидів можна зустріти карликові і високі верби, а також сорти, які виростають у вологому грунті або навіть на кам'янистому ґрунті. Найбільш поширеними вважаються такі:
 • Козина верба.
 • Цільнолистна.
 • Повзуча.
 • Золотистоволосиста.
 • Вавилонська.
 • Матсудана.
Всі вони відмінно підійдуть для будь-якого куточка вашої присадибної ділянки. Ними можна прикрасити ставок, декоративний міксбордер, використовувати їх як живу ширму, елемента альпінарію або опори для іншої рослинності.

Що потрібно врахувати?

Для того щоб саджанці перетворилися в красиві величні дерева, слід подбати про умови для їх нормального росту. При цьому потрібно врахувати такі фактори:
 • Даний вид листяних дерев любить сонячне світло і тепло.
 • Зазвичай верба добре і швидко росте практично на будь-якому типі грунту.
 • Вона любить підвищену вологість, тому для неї потрібно забезпечити регулярний рясний полив, особливо в літні місяці, коли температура висока і є ризик посухи.
 • Розмножувати її можна насінням або живцями. Другий спосіб - більш ефективний, так як стебло цієї рослини досить швидко пускає коріння.
 • Для того щоб забезпечити вологість грунту, біля дерева можна висадити квіти або іншу рослинність, яка складатиме декоративний ансамбль.
 • Якщо у вашому саду немає водойми або невеликого ставка, вибирайте менш вологолюбні сорти верби.

Інтернет-магазин Garden House - помічник садівника!

Компанія Garden House стане вашим незамінним партнером в декорі саду, дачної ділянки або газону. На нашому сайті ви можете купити саджанці верби найпопулярніших сортів, даптованих до природних умов вашого регіону. Ми пропонуємо найбільш розумну ціну за посадковий матеріал високої якості!