Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Вишня

79.00 грн - 187.00 грн
Плодове дерево

Вишня «Іграшка», 1-2 роки

Артикул: з01С-3
99.00 грн
Артикул: 130-063
490.00 грн
Плодове дерево

Вишня Бистринка, 1-2 роки

Артикул: СВ09
95.00 грн
Плодове дерево

Вишня Люцина, 2 роки

Артикул: з10-017
89.00 грн
Плодове дерево

Вишня Малишка, 1-2 роки

Артикул: СВ02
95.00 грн
Плодове дерево

Вишня "Любська", 2 роки

Артикул: 160-187
187.00 грн
Артикул: 230-019


Відгуки

 Вишня "Пустунка", 1-2 роки

Вишня - незмінний атрибут присадибної ділянки

З раннього дитинства нам усім знайомий смак кисло-солодких плодів вишні. Ця представниця сімейства Рожевих була відома народам Азії ще в доісторичні часи. А приблизно в 1 столітті до н.е. саджанці плодових дерев цього виду почали активно привозити в Рим і Європу. Сьогодні у світі вирощують понад 60 сортів даної рослини, поширених практично повсюди в помірному і субтропічному поясах.

Garden House - помічник садівника

Інтерес для садівників представляють не тільки плоди, але і декоративні можливості цих дерев при створенні рослинних ансамблів і композицій.

Садовий магазин Garden House пропонує вигідний продаж саджанців вишні різних сортів у Києві. Вибрати й купити більш відповідний для вашої ділянки екземпляр ви можете на нашому сайті. Тут також міститься інформація про видових особливостях того чи іншого сорту і його вартості.

Основні особливості

Більшість різновидів вишні являють собою деревце або кущ близько 3-4 метрів у висоту. Вони мають довгасте листя овальної форми, загострену на кінчиках. У період цвітіння ця рослина всипана рожевими і ніжно-білими квітами з приємним запахом. Вони зібрані в суцвіття у вигляді парасольок. Плід представляє собою соковиту червону кістянку з сім'ям всередині. Оскільки багато різновиду вишні самобесплідни, на одній ділянці слід розміщувати саджанці кількох сортів одночасно.

Лікувальні властивості

Стиглі плоди цього дерева вживають в їжу свіжими. Вони активно застосовуються в кулінарії як основний і допоміжний інгридієнт. Завдяки безлічі в них вітамінів і корисних мікроелементів, плоди використовують і в народній медицині. Особливо ефективні вони при лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, артриту, анемії, подагри і простудних захворювань. Нещодавно вчені виявили користь вишні і при лікуванні ракових пухлин.

Оптимальні умови для росту і розвитку рослини

Якщо ви вирішили прикрасити свій сад саджанцями плодових дерев, пам'ятайте про специфіку догляду за ними. Що стосується вишні, то при її вирощуванні рекомендується слідувати таким правилам:
  • Садити її необхідно ранньою весною на світлих і теплих ділянках. Вона прекрасно росте на невеликих схилах з помірним вмістом піску в грунті.
  • Активний полив здійснюють після періоду цвітіння. Земляний покрив повинен бути зволожений на півметра в глибину.
  • Для добрива відмінно підходить органіка.
  • Рослина потрібно захистити від постійного впливу холодних вітрів.
  • Формування та обрізка пагонів робиться в березні-квітні.
  • Пристовбурне коло потрібно регулярно мульчувати і рихлити, не пошкодивши при цьому поверхневу кореневу систему.

Дотримуйтесь цих простих правил, і рослина обов'язково віддячить вам рясним врожаєм!

Щоб купити саджанці вишні за помірною ціною, звертайтеся в садовий центр GardenHouse. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти найбільш популярні сорти даної рослини, а також замовити їх доставку по Україні.