Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Магнолія

Контейнер:
154.00 грн - 6960.00 грн
Декоративне дерево

Магнолія Кобус, С 20

Артикул: 30-248
3300.00 грн
Артикул: 20-078
1478.00 грн
Артикул: 20-077
1120.00 грн
Цвітучий чагарник

Магнолія суланжа

Артикул: 150-034
Цвітучий чагарник

Магнолія "Lennei"

Артикул: 150-033
Цвітучий чагарник

Магнолія "Nigra"

Артикул: 150-032
Цвітучий чагарник

Магнолія Кобус

Артикул: 150-031
Цвітучий чагарник

Магнолія Кобус

Артикул: 150-051
3100.00 грн
Цвітучий чагарник

Магнолія зірчата "Rosea"

Артикул: 150-030

Магнолія - ​​символ тепла, екзотики і елегантності

Магнолія відноситься до одної з найдавніших квіткових рослин. Представники цього роду є цінним матеріалом для паркового будівництва, так як відрізняються неймовірно привабливим зовнішнім виглядом. У природі виростають в Східній Азії (Корея, Японія, Китай), а також у Північній Америці. Декоративні види вирощуються в тропічній та помірній кліматичній зоні, в тому числі і на Україні.

На сайті Garden Hоuse ви можете купити саджанці магнолії та інших листяних дерев. Для цього достатньо зв'язатися з співробітниками інтернет-магазину за наданим контактним номером, або ж замовити послугу зворотного дзвінка. Якщо вас цікавить детальна інформація щодо продажу рослин, ви потребуєте професійної консультації - задайте своє питання нашому фахівцеві за допомогою онлайн-чату. Ми розглянемо будь-які ваші пропозиції.

Опис

Магнолії являють собою чагарники або дерева, які можуть бути листопадними або вічнозеленими (залежно від виду). Гілки і стовбур цих рослин відрізняються коричневим або попелясто-сірим забарвленням, кора може мати, лускату або гладку фактуру. Листя шкірясті і великі еліптичної форми. Двостатеві щільні квіти наділені виразним приємним ароматом, можуть бути кремовими, білими або пурпуровими. Плодами є збірні шишкоподібні листівки, в яких міститися насіння.

Необхідні умови для вирощування

Магнолія вологолюбна, досить вимоглива до мікроклімату і середовищі існування. Місце для подібної рослини повинно бути захищеним від сильних вітрів і сонячних, грунт - кислий, добре дренований. Засолені і лужні грунти для вирощування саджанців не підходять.

Де застосовують магнолію?

Листяні дерева і чагарники володіють неймовірними декоративними властивостями, їх широко використовують в ландшафтному дизайні. При сприятливих умовах вони застосовуються для садового і міського озеленення, висаджуються уздовж алей. Неймовірно красиво виглядає рослина в різних композиціях, а також в солітерной посадці. Якщо ретельно дотримуватися вимог до культивування - окремі екземпляри можна вирощувати у внутрішніх дворах і в місцях, надійно захищених від вітру.

Чому вам варто купити саджанці магнолії саме в Garden Hоuse?

Наш магазин готовий запропонувати вам кращі умови для покупки:
  • Всі наші рослини акліматизовані, відрізняються високою якістю, мають практично 100% приживлюваність.
  • Якщо вам складно визначитися з вибором або вас цікавить детальна інформація про наші товари - фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші питання абсолютно безкоштовно.
  • Ми пропонуємо великий вибір сортів магнолії, серед яких ви зможете підібрати кращий варіант за доступною ціною.
  • Garden Hоuse виконує доставку по Києву та по території всієї країни.
  • Щоб отримати кваліфіковану консультацію, або ж оформити замовлення - зв'яжіться з менеджером зручним для вас способом.