Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Молодило

Трав'яниста рослина

Молодило 'Rupicaium', MIX, P9

Артикул: 60-080
32.00 грн
27.00 грн
Контейнер:
Трав'яниста рослина

Молодило гірське, 1-2 л

27.00 грн - 42.00 грн
Трав'яниста рослина

Молодило 'Rupicaium', MIX, P9 (копия)

Артикул: 60-080-1

Молодило - завжди жива кам'яна троянда

Молодило являє собою невибагливу вічнозелену рослину, здатне виживати в складних умовах. У перекладі з латинської його назва означає «завжди живий», але нам він більше відомий під ім'ям «кам'яна троянда».

У Європі вірять, що цей багаторічник здатний уберегти будинок від попадання блискавки, тому він часто зустрічається на дахах будинків і балконах. З часів Київської Русі квіти молодило використовують у нас як відмінного засоби для відбілювання шкіри, а також видалення з її поверхні пігментних плям і веснянок.

Щоб купити якісний посадковий матеріал в Україні, заходьте на сайт Garden House. Широкий асортимент нашого інтернет магазину допоможе вишукано оформити групові посадки, а також укоси і кам'янисту частину ділянки.

Опис сортів культури

У нашому садовому центрі в Києві ми пропонуємо увазі клієнтів два різновиди молодила:
  • Гірське. Його розеткові листки мають довгасту загострену форму і темно-зелене забарвлення. М'які на дотик фіолетові пелюстки зібрані в щитковидні суцвіття на високих ніжках.
  • Rupicaium. Червоно-зелене листя утворюють кулясту форму, а бутони мають бордово-червоний окрас. Невеликий розмір квіткових розеток дозволяє створити з них суцільний декоративний килимок на будь-якій місцевості.
Магазин Garden House здійснює продаж посадкового матеріалу в спеціалізованих контейнерах, завдяки чому ви можете пересадити рослину в грунт у зручний для вас час, не боячись його пошкодження або загнивання.

Невеликі рекомендації з висадження молодила

Саджанці добре приживаються і швидко розростаються на сонячних ділянках. Залежно від розміру дорослої культури, ви можете зробити лунки на відстані від 5 см до 20 см один від одного. Крім того, для посадки необхідні:
  • Піщана або кам'янистий ґрунт.
  • Відведення вологи. Щоб створити штучний дренаж, додавши в ямку гравій або дрібну гальку.
  • Полив. Цей багаторічник не потребує рясної вологи (крім часу висадки) і добре почувається жарким літом.
Оскільки саджанці молодила не вимогливі до родючості грунту, для посадки ви можете виділити ділянку, на якій вже росли овочі і грунт менш насичений корисними мікроелементами. Він відмінно росте без підгодівлі добривами, а догляд полягає у видаленні нижніх листочків, які втратили свою декоративність, і проріджуванні композицій навесні.

Як прикрасити сад за допомогою молодила

Ця культура чудово виглядає в поєднанні з іншими невисокими кущиками і квітами, а якщо ви хочете використовувати тільки сорти цього виду, то можна викласти красиву доріжку, заповнивши шви між цеглою або плитками чудовими розетками різних відтінків.

Якщо у вашому гаражі скупчилися старі невикористовувані глечики, кошики або вази, то закопавши наполовину предмети в землю, ви створите відмінну композицію. За допомогою гравію можна викласти невеликі струмочки, нібито випливають з глечика, і посадити в них саджанці.

Романтичним натурам підійдуть мініатюрні варіанти молодила, висаджені у формі серця або іншої фігури. Сусідство з почвопокровними рослинами дозволить створити унікальний строкатий килим будь-якої форми. Купивши рослини які вам сподобалися за доступною ціною, і давши волю своїй фантазії, ви зможете виростити на своїй ділянці неповторний сад.

Якщо виникнуть питання з приводу купівлі або вибору, звертайтеся до онлайн-консультанта.