Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Тсуга

Артикул: 30-207
157.00 грн
Хвойний чагарник

Тсуга канадська, 50-60 см

Артикул: 30-206
397.00 грн

Тсуга - пишна прикраса будь-якого саду

Одним з найбільш красивих хвойних дерев є тсуга. Вона прийшла до нас з Північної Америки і стала популярна в наших широтах досить давно. Як і багато хвойні рослини, вона радує своєю зеленню круглий рік. А її конусоподібна витягнута форма і пишність хвої на витягнутих в сторони гілках надають цьому образу ще більше імпозантності і благородства. Сьогодні садівники прагнуть придбати саджанці цього вишуканого дерева для того, щоб прикрасити свою присадибну ділянку вічнозеленими ансамблями з тсуги.

Основні особливості

Цей вид рослин тіневитривалий і довговічний. Він стійкий до впливу холодних вітрів і морозів, однак погано переносить тривалі посухи. Молода тсуга хоч і росте повільно, але зате з часом може досягати до 20-30 метрів у висоту. Для неї відмінно підійдуть родючі, пухкі та свіжі грунти, з нормальною або підвищеною вологістю. При цьому для посадки слід вибирати укрите від сонячних променів місце, але не занадто темне, адже з роками ця рослина потребуватиме тепла та світла.

Оптимальний час для посадки

Як і багато інших хвойні рослини, це дерево висаджують або навесні, або восени. Саме ці періоди найбільш сприятливі станом грунту і вологості повітря. Ідеальним часом для цього вважається кінець квітня, а також кінець серпня і початок вересня. Зазвичай магазини пропонують продаж посадкового матеріалу круглий рік. Однак слід пам'ятати про те, що купити саджанці найкраще безпосередньо перед місяцем посадки.

Прості правила правильного догляду

Для того щоб тсуга радувала вас своєю пишністю довгі роки, потрібно створити для неї сприятливі умови. Перш за все, необхідно потурбуватись про наступне:
  • Удобрювати дерево потрібно тільки при посадці. З часом опала хвоя буде збагачувати грунт необхідної органікою.
  • Поливати тсугу потрібно досить часто, адже вона вологолюбна. Для дорослої рослини, яка старше 10 років, буде достатньо 1 відра води раз на тиждень.
  • Також потрібно зволожувати і повітря навколо рослини. Для цього ви можете обприскувати його зі шланга хоча б один раз на місяць, але якщо літо дуже посушливе, то близько 3 разів тиждень. Все залежить від особливостей клімату вашого регіону. Як правило, природні умови України та склад її ґрунтів сприятливі для хвойних.
  • Перший час молоді деревця потрібно вкривати ялиновим гіллям або торфом перед настанням зими. Якщо холод викликав почервоніння хвої, не варто турбуватися - для дерева це не шкідливо.
Ділянка, на якій ви посадили тсугу, повинна бути добре дренованою, адже вона не любить застійної вологості грунту.

Робіть покупки в Garden House!

Якщо ви хочете вигідно купити саджанці даного сорту дерев, вам варто співпрацювати з компанією Garden House (Київ). У каталозі даного інтернет-магазину ви можете знайти найбільш поширені види тсуги, а також придбати їх за доступними цінами. Зручна і оперативна доставка в будь-який куточок країни зробить вашу покупку ще більш приємною.
Garden House допоможе вам зробити ваш сад або дачу по-особливому красивим і чарівним місцем.