Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Чебрец

Трав'яниста рослина

Чебрець лимонний, С3

Артикул: 30-374
65.00 грн
Артикул: 60-007
Трав'яниста рослина

Чебрець "Пурпуровий килим", 2 л

Артикул: 60-006
Трав'яниста рослина

Тим'ян (чебрець) "Фокслей", 1л

Артикул: 60-073


Відгуки

Чебрець "Пурпуровий килим", 2 л
Тим'ян (чебрець) "Фокслей", 1л
Тим'ян цитрусопахучий, "Doone Valley", 1-2 л.

Чебрець - «генератор» здоров'я і краси

Чебрець є багаторічною рослиною, стебло якого стелиться по землі, а гілочки ростуть вгору. Максимальна висота, якої він може досягти - 0,2 м. Квітки невеликих розмірів, які зібрані в щільні суцвіття, з'являються на кінчиках стеблинок вже в травні. Бутони найчастіше радують око відтінками рожевого або фіолетового кольору.

Більшість різновидів цього багатолітника має сильний аромат і красиві квіти. Тому, вирощуючи цю рослину на ділянці біля будинку або в саду, ви можете створити дивовижний живий килим, який має ще й приємний запах. Здавна люди використовували його як ароматну приправу до страв, а також сильнодіючі ліки.

Інтернет-магазин Garden House пропонує придбати саджанці чебреца кращих сортів. Ми надаємо широкий вибір посадкового матеріалу за доступними цінами.

Особливості вирощування

Чебрець вирощують як в домашніх умовах (у контейнерах відповідного розміру), так і на відкритому ґрунті. Якщо ви вирішили посадити такі декоративні рослини вдома, робити це бажано навесні (оптимально - в кінці березня). При висадці саджанців на відкритій землі рядами, відстань між окремими екземплярами має становити приблизно 0,2 м, а ширина міжрядь - 0, 4м.

Правильна посадка сприяє прискоренню зростання багатолітника в поточному році. Який би спосіб вирощування саджанця ви не вибрали, головне, підібрати освітлені ділянки з сухою землею, добре захищені від вітрів.

Догляд за саджанцями

Чебрець вимагає до себе уваги і правильного догляду. Зокрема, необхідно:
  • Стежити і видаляти з ділянки бур'яни, які заглушають пагони.
  • Періодично рихлити землю між рядами, що сприяє кращому випаровуванню вологи.
  • У період появи бутонів слід регулярно поливати рослини для більш рясного цвітіння.
  • У посуху систематично зволожувати грунт.
  • Стежити, щоб шкідники або хвороби не пошкодили коріння і стебла.
  • На зиму необхідно утеплювати рослину: підгорнути і вкрити сухим листям або соломою.
  • Не вирощувати чебрець на одному місці більше 3-4 років.
  • Підгодовувати його восени і навесні, після скошування зелений маси.
Якщо вирішите скористатися нашим сайтом, щоб купити посадковий матеріал, ви отримаєте його повністю підготовленим до посадки, а також ретельно запакованим.

Асортимент чебреца в Garden House

Наш магазин пропонує кращі сорти: «Цітрусопахнущий», «Фокслі», «Пурпурний килим» та інші. Зазначені різновиди представлені для продажу в садовому центрі в Києві. Жителям інших міст України посадковий матеріал доставляється поштою. При необхідності наші фахівці надають консультації з вирощування та догляду за багаторічною рослиною в онлайн-режимі і по телефону.
Чебрець гармонійно впишеться в дизайн вашого саду або будинку, а також стане в нагоді в господарстві як природний стимулятор (чай), який заспокоює організм і лікує від безсоння, депресій і мігрені.