Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Тополя

Листяне дерево

Тополя біла, С150

Артикул: 30-268
3375.00 грн

Тополя - прекрасне швидкоростуча дерево

Завдяки красивій формі крони і здатності добре очищати повітря, тополя часто можна зустріти в міських парках і скверах. Маючи потужну кореневу систему, це листяне дерево відмінно зміцнює берега різних водойм.

Якщо ви хочете придбати якісний посадковий матеріал для озеленення присадибної ділянки або паркової зони, створити прекрасну алею, то в інтернет-магазині Garden House ви можете замовити вподобані саджанці з доставкою. Наші менеджери допоможуть визначитися з видом потрібних вам рослин і розкажуть всі секрети з посадки та догляду за ними.

Живий і красивий повітряний фільтр

У порівнянні з іншими видами дерев, тополя виробляє більше кисню, так необхідного у великому місті. Його темно-зелені округлі листочки дають хорошу тінь і елегантно погойдуються на вітрі. Тому саджанці цього сорту користуються заслуженою популярністю серед ландшафтних дизайнерів.

У нашому магазині в Києві ви можете придбати якісні екземпляри тополі білого і дельтоподобного. Перший варіант відомий також під назвою сріблястий або сніжно-білий. Його стовбур досягає у висоту 30м, а на грунті з середньою вологістю рослина здатна дожити до 300-400 років. Овальні листя влітку мають срібне забарвлення знизу, а зверху - насичено-зелений. Восени крона змінює забарвлення на лимонно-жовтий.

Багато саджанців, продаж яких здійснюється в Garden House, - це дводомні листяні дерева. Чоловічі сережки мають червонувато-бурий окрас, а жіночі жовтуваті або кремові. Цвітіння починається зазвичай разом з появою листя в період з квітня по травень.

Тополя дельтоподобний характеризується невисоким зростом (15м) і великими листками Фіолетовий-бордового кольору. Якщо ви будете щорічно обрізати крону, то трикутні листочки стануть ширшими. Декоративне дерево стійко до низьких температур. Сорт Purple Tower відомий також корою бордового відтінку. Багато садівники України вже встигли оцінити невибагливість і прекрасну розкидисту крону дерева.

Особливості вирощування

Коренева система тополі виходить за проекцію крони. Щоб посаджене дерево в майбутньому не зашкодило дренажні системи або фундамент різних будівель, і його не довелося вирубувати, досвідчені Рослинники рекомендують висаджувати посадковий матеріал не ближче 15м від будівель.

Рослина відмінно приживається на всіх видах грунтів з невеликою кислотністю. Після посадки йому потрібно полив по 2-3 рази на місяць. Розпушувати грунт навколо стовбура потрібно навесні і восени перші вісім років життя тополі на глибину 10-15см. Після посадки і поливу, для кращого приживання і зростання вносять перегній, торф або тирсу. Купити хороший посадковий матеріал можна за низькою ціною в нашому садовому центрі.

Чим хворіє рослина?

Уникаючи перезволоження грунту, ви можете уберегти тополя від різних грибкових захворювань. Цітоспоровой некроз, наприклад, вражає стовбур і гілки насаджень. Кора відмирає і відшаровується. При його появі варто видалити уражені хворобою пагони і обприскати дерево фунгіцітамі. Багато садівники відзначають, що декоративні та звичайні сорти Populus чрезвичайо стійкі як до хвороби, так і до погодних факторів.
Купити якісні екземпляри, які гарантовано приживуться на вашій ділянці, ви можете на нашому сайті.