Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Клен

Декоративне дерево

лен гостролистий 'Drummondii'

Артикул: 20-140
4800.00 грн
Артикул: 130-169
2100.00 грн
Артикул: 160-210
120.00 грн
90.00 грн
Артикул: 170-035
2400.00 грн
Артикул: 30-209
5040.00 грн
Листяне дерево

Клен сірий, 180-200 см

Артикул: 30-208
1297.00 грн
Листяне дерево

Клен польовий "Elsrijk"

Артикул: 130-168
Артикул: 130-041

Великий вибір сортів клена на одному сайті

Клен - це високоросле листяне дерево, яке переважно поширене в помірному кліматі південного і північного півкуль. Відомо більше 150 видів цієї рослини, що розрізняються формою крони, забарвленням листя, висотою стовбура, особливостями росту. Майже всі з них привертають увагу людей, тому що відрізняються яскравою осінньої забарвленням, незвичайними зеленувато-жовтими суцвіттями, оригінальним малюнком кори і цікавими плодами - двукрилатками. Крім цього, всього за один рік молода поросль виростає на 1 метр.

На сайті Garden Hоuse ви можете купити саджанці клена різних розмірів і видів. Щоб здійснити замовлення, вам достатньо набрати вказаний контактний номер, або ж скористатися послугою зворотного дзвінка. Якщо вам складно визначитися з вибором, вас цікавить детальніша інформація про продаж цієї рослини в Україні - ви можете задати запитання спеціалісту компанії в нашому онлайн-чаті.

Особливості клена

Це листяне дерево досить вимогливе до повітряної і грунтової вологи, щодо вітростійкості і тіньовитривалості, володіє широкою кроною, є відмінним медоносом. Любить тепло, проте страждає від сильних морозів в сувору зиму. Рослина розмножується живцями і насінням, під час весняного посіву для більшості саджанців необхідна тривала стратифікація. Термін життя становить 150-200 років. Однак зустрічаються види, котрі доживають і до 600 років.

Застосування

Клен добре пристосований до загазованості повітря і до міських умов. У нашій країні є головною породою для створення парків, а також озеленення вулиць. Застосовується як в групових і алейних, так і в одиночних посадках. В осінню пору дерево радує багатими і насиченими фарбами листя, в літню - соковитою і яскравою зеленню. Високо цінується в ландшафтному дизайні, використовується для оформлення садових ділянок, оскільки відрізняється розкішним зовнішнім виглядом та оригінальним листям.

Широкий вибір дерев на сайті компанії Garden Hоuse

Наш магазин надає покупцям великий асортимент саджанців цієї рослини, які можна купити в Києві за прийнятною ціною. Серед них ви знайдете такі сорти клена:
  • Пальмолистний.
  • Ясенелистий.
  • Гостролистий.
  • Сірий.
Всі вищевказані різновиди клена є абсолютно здоровими, акліматизованими до умов нашого середовища. Рослини вирощуються в спеціальних горщиках із закритою кореневою системою, тому їх можна висаджувати в грунт практично цілий рік. Так як вони не пошкоджуються при пересадці, приживлюваність дерева становить майже 100%.

Переваги нашого інтернет-магазину

У команді Garden Hоuse працюють виключно професіонали, які готові проконсультувати вас по будь-якому питанню, надати послуги у сфері ландшафтного дизайну і озеленення. Ми гарантуємо кожному клієнту високу якість товарів, а також повну відповідність сортів рослин.

Щоб придбати клен або інше дерево, вам достатньо зв'язатися з нами за вказаним номером телефону.