Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Бірючина

Артикул: 10-154
230.00 грн
Листвяний чагарник

Бірючина звичайна, 40-90 см

83.00 грн - 132.00 грн

Бирючина - красива рослина для декору вашого саду

Пишна бирючина - це невисокий чагарник, зовні злегка нагадує бузок. Він росте на заході і в центрі Європи, Середземномор'я, Північній Африці та Малій Азії. Також він поширений на півдні і південному заході України. Широко використовується садівниками для створення живоплотів. Тому якщо ви плануєте прикрасити вашу присадибну ділянку данною композицією, купіть саджанці цього листяного і квітучого чагарника. Вже через 1-2 роки ви зможете насолодитися чудовою густий огорожею.

Особливості даного виду рослини

Кущі бирючини досягають до 3-5 метрів у висоту. Їх пагони розташовані щільно один одному, і тому утворюють густі зарості. Листя овальне, загострене на кінчиках. Зазвичай вони мають двобарвне забарвлення - темно-зелені серцевини і світло-салатові верхівки. Квіти цієї рослини білі, маленькі за розміром. У період цвітіння влітку видають запашний аромат. Плоди такого чагарнику являють собою чорні ягоди, які в народі іноді називають «вовчими».

Основні сорти

На сьогоднішній день рід Бирючина налічує близько 50 різновидів цієї рослини. Однак популярними вважають лише декілька з них. Як правило, садові магазини пропонують продаж 3 найпоширеніших сортів:

1. Бирючина звичайна.
2. Овальнолистяна.
3. Зеленолистяна.
Всі вони відрізняються забарвленням і формою листя, а також особливостями росту.

Жива огорожа

Оскільки цей листяний і квітучий чагарник відмінно переносить стрижку, він здавна використовується при створенні живоплоту. Обрізка гілок аніскільки не шкодить його росту - навпаки, вона може викликати активну появу нових пагонів. З бирючини також створюють клумбаріі, топиарние фігури різних форм і огорожі для зонування присадибної ділянки.

Садівникові на замітку

Завдяки здатності швидко адаптуватися до кліматичних умов місцевості, бирючина вважається невибагливою рослиною. Тому догляд за нею нескладний:

  •     Її саджанці розміщують в добре освітлених сонцем місцях, однак і в півтіні вони відмінно приживуться.
  •     Вона витримує сильні морози (до -30 ° С). Це робить можливою його посадку в регіонах з холодними зимами. Але при таких погодних умовах інтенсивність росту рослини знижується.
  •     Чагарник стійкий до засух, тому поливати його влітку можна 1-2 рази на тиждень.
  •     Для нього підійде нейтральний або слаболужний грунт з помірною вологістю.
  •     Один раз на рік (бажано в травні-червні) в грунт рекомендують внести органічні добрива - компост або перегній.
Ця рослина відмінно поєднується з іншими кущами, деревами, а також непогано виглядає як солітер.

Вигідні покупки з Garden House!

Якщо вас зацікавив чагарник бирючина, купіть його саджанці в нашому інтернет-магазині Garden House. Замовити їх доставку можна в Києві та інших містах, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті телефонами або заповнивши просту форму замовлення обраного товару. Ми гарантує низьку ціну і високу якість посадкового матеріалу!