Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню
  • Создание элитного ландшафтного дизайна в Киеве

Створення ландшафтного дизайну - поради від Garden House.

Однотипні дачні ділянки, безликі грядки і сади - минуле століття! Давно минули часи, коли територія присадибної ділянки була тьмяною, нецікавою, непривабливою. Сьогодні ландшафтний дизайн створюється за індивідуальним стилем, де підкреслюється не тільки смак власника, а й статус!

Ландшафтний дизайн саду, двору чи дачної ділянки в Києві - це унікальна і вигідна можливість якісно озеленити і облагородити територію, грамотно і правильно об'єднати вишукані рослини, а також підібрати тематичну концепцію.

Пам'ятайте!
Ландшафтний дизайн Київ - це креативний і творчий процес, який ведеться під авторським наглядом ландшафтного дизайнера. Важливо правильно підійти до підбору рослин, бо при помилковому підході можна порушити ідилію Вашої задумки.

Що потрібно, щоб створити елітний ландшафтний дизайн в Києві, який виділить Вашу ділянку з сотні інших? Довірте це нам! При створенні проекту ми враховуємо всі особливості ділянки: тіньові і сонячні зони, склад грунту, готові будови і рельєф. Ми максимально прислухаємося до Ваших побажань і рекомендацій. Послуги ландшафтного дизайну в нашій студії Garden House надаються жителям Києва та області!

Для того, щоб скористатися нашими послугами з облаштування та озеленення ділянки, рекомендуємо скористатися формою замовлення виклику фахівця для вимірів і оцінки Вашої території.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Для того щоб довідатися про ціни на ландшафтний дизайн, рулонний газон і автополив, радимо перейти в розділ «Ціни», або зв'язатися з нами за телефонами .