Комплекс ландшафтних послуг

  • Головна
  • Створення систем автоматичного поливу

Професійне створення 

систем автоматичного поливу за 2-3 дня!


Хочете, щоб рослини на ділянці регулярно отримували необхідну кількість води без Вашої участі, цвіли і пахли неповторними ароматами - радимо створити систему автоматичного поливу. Така конструкція працює самостійно і виключає можливість «недоливу» або «переливу» для насаджень.

Монтаж автополива дозволить Вам спокійно виїхати у відпустку навіть в жаркий, посушливий сезон. І при цьому не хвилюватися, що дорогий газон або улюблені квіти засохнуть в період Вашої відсутності. Від Вас буде потрібно тільки встановити оптимальний для поливу час доби і 
обсяг води, потрібний для даного виду рослин. 
 

Компанія «Garden House» обладнала більше трьохсот клумб, садів і городів системами автоматичного поливу, тому гарантує оперативне і професійне виконання замовлення. Ми зробимо конструкцію, яка буде радувати вас безвідмовною роботою багато років.


Як ми створюємо автополив в Києві і області?

Заключний штрих - запуск системи.

Причини, чому варто звернутися в «Garden House»

Переваги компанії:
  1. Налагоджений сервіс. Ми з'ясовуємо побажання кожного клієнта, щоб в точності втілити задуми замовника і швидко здійснюємо доставку саджанців по всій Україні.
  2. Використання сучасних матеріалів. При виконанні робіт ми застосовуємо перевірену часом продукцію таких торгових марок: Hunter, Toro.
  3. Гарантія. Протягом року після встановлення пристроїв ми безкоштовно замінюємо деталі, що вийшли з ладу, ремонтуємо і налаштовуємо конструкції. Гарантія поширюється як на наданий сервіс, так і на придбані в компанії елементи спорудження.
  4. Вигідні подарунки. Якщо Ви замовите у нас створення системи автоматичного поливу, ми розробимо для вас індивідуальний ескіз ландшафтного дизайну зазначеної території.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

 

Не знаєте, кому довірити догляд за своєю клумбою або садом - скористайтеся послугами «Garden House». Ми подбаємо про те, щоб Ваша ділянка  виглядала презентабельно та свіжо.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.