Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню
  • Автоматический полив газонов Киев

Автоматичний полив газонів Київ

На сьогоднішній день Автополив в Києві є невід'ємним засобом догляду за рулонним і посівним газоном! Кожен ландшафтний дизайн в парках, скверах, а також заміські ділянки з зеленими насадженнями супроводжуються автоматичною системою поливу. Це в сотні разів економить кількість води, Ваш час і гроші! Автоматичний полив газону ціна Київ - це система, яка рівномірно і вчасно зрошує необхідні ділянки в потрібній кількості води.


Для будь-якого власника заміського будинку і дачника система автополив Київ стане прекрасним вибором, адже повний набір автоматики вмикається і вимикається строго в призначений час! Система автополив газону укомплектована різними датчиками, які коригують роботу комп'ютера в залежності від погодних умов. Наприклад датчик дощу враховує кількість опадів на вулиці, що не дозволяє автополиву залити газон. Також під час заморозків датчик морозу призупиняє роботу системи автополив газону, щоб уникнути підмерзання.

 Ви знали, що на Заході добробут господаря будинку, асоціюється за станом газону, тому там автоматична система поливу завоювала особливу популярність.
Найбільше хвилюються за стан свого зеленого газону в Англії - там знають напевно, що гарний газон зростає від великої кількості вологи! Автоматична система поливу забезпечить зрошення клумб з квітами і величезних площ із зеленим газоном!

Ручний полив ділянки у дачника займе багато часу і сил. Догляд за газоном - втрачені вихідні, брак часу на сім'ю і друзів - хіба це варто того? Адже можна всього за 10 секунд налаштувати автополив і займатися улюбленими справами!

Фахівці нашої ландшафтної студії Garden House подбають про те, щоб грамотно і доступно скласти схему автополив Київ, яка створить сприятливі умови для Вашого газону і саду! Для того, щоб скористатися нашими послугами проектування системи автоматичного поливу або монтаж систем автополиву Київ, рекомендуємо скористатися формою замовлення виклику фахівця для вимірів і оцінки Вашої ділянки під полив.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Увага Акція! Виїзд фахівця, замір, кошторис і генплан ділянки абсолютно безкоштовно! Для того щоб довідатися про ціни на ландшафтний дизайн, рулонний газон і автополив, радимо перейти в розділ «Ціни», або зв'язатися з нами за телефонами . Поспішайте замовити!