Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню
  • Ландшафтное проектирование Киев

Ландшафтне проектування Київ

Ландшафтний дизайн для нашої компанії - це не просто робота, а й мистецтво! Для успішного втілення в реальність Вашої садової мрії, слід починати роботу з детальної розробки ландшафтного проекту.

Наші фахівці з озеленення мають глибокі наукові знання, закріплені практичним досвідом. Саме тому реалізація Вашого ландшафтного проектування дизайну, в випадку звернення в нашу компанію Garden House, буде створена на вищому рівні!

Що являє собою проект ландшафтного дизайну? Серйозний етап роботи фахівців ділиться на певну кількість складових частин, а саме:
  • Ескіз ландшафтного дизайну;
  • 3D-візуалізація ландшафтного проекту;
  • Генплан (генеральний план ландшафтного дизайн проекту);
  • Дендроплан (дендрологічний план ландшафтного дизайн проекту);
  • Розбивочне і посадковий креслення;
  • Схема системи автополиву (автоматичний полив Київ);
  • Схема освітлення на присадибній ділянці (розстановка освітлювальних приладів);
  • Кошториси по реалізації ландшафтного дизайн проекту.
Ландшафтний дизайнер нашої компанії Garden House в процесі реалізації ландшафтного проекту здійснює авторський нагляд над проведенням усіх робіт з благоустрою території та ландшафтного дизайну!До нас часто звертаються клієнти вже з готовим проектом ландшафтного дизайну в Києві, втілити в реальність який практично неможливо. Молоденькі дизайнери вміють малювати лише красиву картинку, яка на практиці, м'яко сказати, не вписується в ділянку. Через відсутність практичного досвіду і достатніх знань, втрачається цілий ряд серйозних факторів, наприклад, такі як сумісність рослин, висотні і кліматичні переваги посадкового матеріалу, кислотність грунту і інше. Професійний підхід до проекту ландшафтного дизайну дуже важливий! Тому ми радимо Вам переглядати попередні реалізовані проекти ландшафтного дизайнера, до якого звертаєтесь. Наше портфоліо можна переглянути, натиснувши на кнопку нижче.

При першій зустрічі (виїзд на об'єкт безкоштовний) ландшафтний дизайнер вислухає Ваші побажання, дізнається, що подобається, а що краще не пропонувати, зробить необхідні виміри, фотофіксацію і приступить до роботи над проектом ландшафтного дизайну. Сучасний ландшафтний дизайн - це поєднання найдрібніших деталей, від декоративних каменів до відтінків квіткової композиції. Не бійтеся своїх бажань, можливо саме Ви втілите в реальність зелений рай!

Увага Акція! Виїзд фахівця, замір, кошторис і генплан ділянки абсолютно безкоштовно! Для того щоб довідатися про ціни на ландшафтний дизайн, рулонний газон і автополив, радимо перейти в розділ «Ціни», або зв'язатися з нами за телефонами . Поспішайте замовити!