Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Рулонні газони Київ. Газонна трава. Рулонний газон Київ
Як вибрати свій газон?

Існує чимало виробників газону: одні вирощують уже давно, а деякі тільки почали пробувати свої сили в цій не легкій справі. При цьому «початківці» можуть піднести Вам зовсім небажані сюрпризи, які спричинять за собою досить сумні наслідки. Тому ми завжди радимо перш ніж замовляти будь-яку послугу, перевіряйте фахівців на вже готові об'єкти з озеленення ділянки. Наше портфоліо можна переглянути, натиснувши на кнопку нижче.


Зрілий або готовий газон - на сьогоднішній день у всьому світі використовується саме цей термін, замість «рулонний газон Київ». За допомогою спеціальної техніки газон зрізають та перевозять на потрібну ділянку. Для зручного транспортування його згортають в рулон, від цього і назва «газон в рулонах або рулонний газон».

Зверніть увагу! Якісний, щільний готовий газон «недорого» коштувати не може! Рулонний газон недорого Київ швидше за все вирощений зі значними порушеннями, а саме з економією на добривах, малим поливом, рідкісним покосом, несвоєчасною боротьбою з бур'янами.
Вам потрібні небажані сюрпризи з такою економією? Звичайно ж ні! Виправити помилки виробнику можна, але тільки через півтора року з проведенням дорогих агротехнічних пристосувань, тому йому легше продати рулонний газон дешево, щоб швидше звільнити місце для свіжого посіву! Наші газонні поля Ви можете бачити на фото нижче.Кожен домовласник мріє про красивий газон в своєму саду. Це не тільки престижно, а й екологічно, адже рулонний газон в Києві очищає повітря від пилу, шкідливих газів, важких металів; поглинає шум з доріг, а також створює місце для різних видів спорту та відпочинку! Газонна трава в рулонах допомагає розслабитися, заспокоїтися і принесе відчуття задоволення. А як приємно і незабутньо просто пройтися з дитиною босоніж по м'якій газонній траві. Також, що не менш важливо, газон має ефект охолодження, тому в жаркий день на Вашій ділянці температура буде значно нижче. Зелений килим активно виробить кисень і поліпшить мікроклімат. Доведено, площа 250 кв.м., вкрита газоном здатна повністю забезпечити киснем 4-х чоловік.
Якщо Ви збираєтеся незабаром продавати ділянку з будинком, вартість нерухомості, за оцінками експертів, набагато збільшиться!

Доступні варіанти створення газону в Києві

Отже, створення посівного газону Київ... На перший погляд найдешевший спосіб, але після посіву Вам залишається тільки запастися терпінням, до того часу поки газон перетвориться в красивий і щільний килим, а це не мало, мінімум пройде рік-півтора. При чому, весь цей час доведеться старанно доглядати за ним:
  • поливати,
  • косити,
  • удобрювати,
  • лікувати при необхідності.
Якщо ж Вам не терпиться побачити на своїй присадибній ділянці зелене покриття, Вас виручить газон в рулонах. Здійснюється укладання рулонного газону Київ з ранньої весни і до пізньої осені. Великою перевагою готового газону є висока якість і можливість в короткий термін облагородити територію після завершення будівельних робіт. Все ж найкращим способом створення газону, у світовій практиці, визнаний спосіб укладання рулонного газону!

Поширені запитання

  • Чому ми? Максимум за 3 дні ми встелимо Вашу територію красивим газоном, за який нам не доведеться червоніти, тому що використовуємо тільки КРАЩИЙ посадковий матеріал.
  • Скільки коштує монтаж газону? Дізнатися про ціни на рулонний газон докладніше можна перейшовши за посиланням.
  • Які Акції? Виїзд фахівця, замір, кошторис і генплан ділянки абсолютно безкоштовно, для цього заповніть форму заявки, вказана нижче!
  • Хочете комплексне озеленення? Для того щоб довідатися про ціни на ландшафтний дизайн, рулонний газон і автополив, радимо перейти в розділ «Ціни», або зв'язатися з нами за телефонами . Поспішайте замовити!

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.