Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0

                   Гарантії

Ми даємо 100%-ву гарантію якості наших рослин на момент передачі їх  Вам. Подальший їхній стан залежить від Вашого бажання, вміння, старання й знань.
Якщо товар не підійшов Вам за тими чи іншими параметрами, Ви маєте право повернути його протягом 14 календарних днів. Для цього Вам потрібно надати чек та товар, що підлягає поверненню чи обміну.

Якщо Ви замовляєте  послугу нашої посадки, ми надаємо Вам гарантію на рослини терміном  в один рік, і у разі їх загибелі заміняємо на рослину такого ж виду, або на іншу за тією ж вартістю.

При відправці рослин по Україні, компанією перевізником, просимо чітко вказувати адресу доставки, щоб це не завадило Вам вчасно отримати посилку, в якісному стані, адже в такому випадку ми не несемо відповідальність за можливі ризики. Зі свого боку ми максимально якісно, оперативно і акуратно готуємо рослини до відправки, тому вони досить довго можуть перебувати в хорошому стані підчас пересилання.

При отриманні посилки на складі перевізника рекомендуємо розкрити її в присутності поштового працівника, і, якщо на Вашу думку отримані рослини мають певні дефекти, прохання скласти акт у присутності і за підписом працівника відділення доставки і зробити чітку і ясну фотографію пошкоджених рослин.
Ці документи з доданими фотографіями просимо вислати на нашу електронну адресу [email protected] з обов'язковим зазначенням номера Вашого замовлення.

Наші співробітники максимально оперативно розглянуть Вашу заявку, і в разі її об'єктивності, ми повернемо 100% внесеної оплати або передоплати в зручний для Вас спосіб, або Ви зможете скористатися ними в наступних замовленнях.

Дуже сподіваємося, що від придбаних в нашому інтернет-магазині рослин Ви будете отримувати лише позитивні емоції!