Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0

Повернення товару

Якщо товар не підійшов Вам за тими чи іншими параметрами, Ви маєте право повернути його протягом 14 календарних днів. Для цього Вам потрібно надати чек та товар, що підлягає поверненню чи обміну.

Якщо ви замовили доставку по Києву і Вас не влаштовує якість товару Ви маєте повне право відмовитися від замовлення. Якщо Ви відмовилися безпосередньо під час отримання, то Ви не оплачуєте нічого, у випадку ж коли Ви хочете повернути товар після того як кур’єр поїхав з місця доставки чи протягом 14 днів, то повертається лише сума за товар – безпосередньо в садовому центрі, якщо ж Ви хочете, щоб його забрав кур’єр – то доставка оплачується повторно.

При відправці рослин по Україні, компанією перевізником, просимо чітко вказувати адресу доставки, щоб це не завадило Вам вчасно отримати посилку, в якісному стані, адже в такому випадку ми не несемо відповідальність за можливі ризики. Зі свого боку ми максимально якісно, оперативно і акуратно готуємо рослини до відправки, тому вони досить довго можуть перебувати в хорошому стані підчас пересилання.

При отриманні посилки на складі перевізника рекомендуємо розкрити її в присутності поштового працівника, і, якщо на Вашу думку отримані рослини мають певні дефекти, прохання скласти акт у присутності і за підписом працівника відділення доставки і зробити чітку і ясну фотографію пошкоджених рослин. 

Ці документи з доданими фотографіями просимо вислати на нашу електронну адресу [email protected] з обов'язковим зазначенням номера Вашого замовлення.

Наші співробітники максимально оперативно розглянуть Вашу заявку, і в разі її об'єктивності, ми повернемо 100% внесеної оплати або передоплати в зручний для Вас спосіб, або Ви зможете скористатися ними в наступних замовленнях.