Главное меню
Гібіскус - гарне цвітіння вашого саду
Багатьом гібіскус відомий як кімнатна рослина. Однак його садові сорти не менш популярні. Вони являють собою листяні і квітучі чагарники, рідше - дерева, які ростуть в тропічних широтах. Ряд сортів цієї рослини поширений в Україні, і в теплих регіонах Росії. У нашому магазині Garden House Ви можете купити саджанці сирійського гібіскуса. Він добре адаптується до нашого клімату, що спростить догляд за ним.
Красень з сімейства мальв
Цей невеликий пишний чагарник досягає до 2-2,5 метрів у висоту. Його листя мають красиву еліптичну форму, у молодих рослин вони жовто-білі, а у дорослих - зелені. Квіти гібіскуса одиночні, зазвичай до 12 см в ширину. Вони можуть мати різне забарвлення: помаранчеву, фіолетову, червону, жовту чи білу. І хоча кожен з них розпускається всього на 1 день, кущ завжди усипаний вишуканими квітами завдяки тому, що нові з'являються досить швидко.
Елемент ландшафтного дизайну
Цей листяний і квітучий чагарник стане яскравою деталлю будь-якої присадибної ділянки. Відмінно сусідить з багатьма видами троянд. Завдяки своїм компактним розмірам, він не відволікає увагу від інших рослин, а навпаки - гармонійно зливається в загальному ландшафті. Тому його часто використовують для створення альпінаріїв і розаріїв. Досвідчені садівники рекомендують комбінувати гібіскус з лавандою, яка своїм ароматом захистить його від попелиці та інших шкідливих комах. Також цей чагарник буде чудово виглядати в саду або на газоні як солітер.
8 простих правил догляду за чагарником
Купуючи саджанці цієї рослини, слід віддати перевагу екземплярам з розвиненою кореневою системою. Це гарантує успішне і швидке зростання чагарнику. Необхідно також подбати про наступне:
1. Для посадки гібіскуса краще вибрати добре освітлене і тепле місце, яке захищене від сильних і холодних вітрів.
2. Висаджувати його потрібно навесні, бажано у квітні.
3. Грунт має бути дренирований, з нормальною вологістю.
4. Після посадки потрібно забезпечити корінню щільний контакт із землею, потрібно поливати для цього рослину.
5. Обрізати необхідно тільки старі і вимерзлі гілки. Зазвичай це роблять у червні після початку вегетації. Пагони біля основи дорослих кущів проріджують.
6. На зиму грунт покривають опалим листям і добре її мульчують. Молоді кущі накривають соломою або хмизом, а також обв'язують мішковиною.
7. Засуха призводить до обпадання квітів. Тому влітку виробляють рясний і регулярний полив.
8. У спекотні місяці необхідно стежити за тим, щоб гібіскус не вразила тля або інші шкідники. Для цього його злегка поливають водою. Але якщо поразка тривала - краще використовувати мильний розчин на основі спирту.
У нашому інтернет-магазині у продажу є різні види сирійського гібіскуса. Виберіть вподобаний вам сорт і купите його саджанці за розумною ціною. Наш садовий центр знаходиться в Києві. Ви також можете замовити доставку у ваше місто, заповнивши просту форму на сайті.
Гибискус сирийский 'Totus Albus', 40-50 см