Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Береза

Береза повисла Fastigiata / Фастігіата, от 250 до 500+ см

730.00 грн - 3300.00 грн

Березa пендулa 'Фaстігіaтa'


Фoрмa: деревo з вузькою кoлoннoвиднoу крoнoю. Гілки жорсткі, нaпрaвлені вертикaльнo вгору, чaстo зігнути.

Детальніше

Береза обыкновенная " Юнга", 120-210 см

1155.00 грн - 2988.00 грн

Береза ​​бородавчаста "Yongii". Швидкоросле дерево висотою до 8 м з шатровидною кроною, тонкими опущеними майже до землі гілками і білою, гладкою коричневатою корою, рекомендується для одиночних і групових посадок на газоні, декоративних композицій.

Детальніше

Береза ​​бородавчаста (звичайна), 300-700 см

290.00 грн - 2400.00 грн

Береза ​​бородавчаста (звичайна). Красиве струнке листопадне дерево з ажурною кроною і плакучими гілками. Листя трикутні, зелені, восени жовті. Широко використовується в одиночних і групових посадках.

Детальніше

Береза Ермана 'Холланд', С285л   (Артикул: 30-358)

3840.00 грн

Березa Ермaнa "Холлaнд" - дерево до 10 м. Заввишки, медленнорaстущее. Прямий висхідний стовбур з щільною, широкорозкидною мальовничій кроною. Корa жовто-білa, після листопaду коричнево-жовта з відсталою, що рветься і висить лахміттям кіркою, гілки густобородaвчaті.

Детальніше

Береза корисна, 300-350 см   (Артикул: 20-013)

4395.00 грн

Береза ​​корисна. Дуже гарне дерево середніх розмірів з ажурною кроною. Білоствола красуня не лише прекрасно прикрашає сад, але і за допомогою своїх корисних речовин відмінно стимулює дихальну систему. Пахучі речовини молодих листочків знімають перенапруження нервової системи що дозволяє завжди бути в тонусі.

Детальніше

Береза ​​- красуня полів і лугів

Береза ​​- це одне з найулюбленіших дерев східних слов'ян. Її споглядання дарує спокій душі, допомагає пережити життєві негаразди і швидше оговтатися після хвороби. Точений білий стовбур випускає ніжне світло, а крона різної форми дозволяє поєднувати це листяне дерево з іншими рослинами, створюючи розкішні композиції.

Мальовничими групами з саджанців берези можна виділити алею або альтанку на дачній ділянці, а також облагородити будь-яку групу рослин. У магазині Garden House ви знайдете прекрасні екземпляри посадкового матеріалу, а наші консультанти детально розкажуть про особливості їх посадки, поливу та догляду.

Асортимент

Бородавчаста або звичайна береза ​​досягає у висоту 30м і живе до 120 років. До 8-ми років кора дерева має коричневий колір, який згодом змінюється на білий. Оскільки коренева система не йде глибоко під землю, цей вид вимагає рясного поливу в посушливі дні. Виділення солодкого соку триває близько 3-ох тижнів і припадає на квітень. Придбати в Україні якісні саджанці ви можете в нашому садовому центрі.
Також в Garden House ви можете купити:
  • Вetula Pendula, максимальна висота якого не перевищить 4м. Він підходить для посадки на сонячних ділянках, далеко від ґрунтових вод.
  • Сорт Фастігіата також відноситься до бородавчастих листяних дерев, але його гілки ростуть вгору і нагадують колону. Він добре переносить посадку на будь-якому типі грунту, і досягає 10 м у висоту.
  • Вид «Youngii» представлено в нашому інтернет-магазині двома екземплярами. Листяний варіант має шатровидну крону з трикутним листям. Період його цвітіння припадає на травень і квітень. Ці дерева швидко ростуть, максимальна висота до 8м. Декоративний варіант берези «Youngii» відрізняється парасолеподібною кроною і загостреними листочками. Добре переносить суворі зими і придатна для посадки цілий рік.
  • Саджанці Betula Utilis характеризуються середнім темпом росту, а дорослі дерева широко відомі завдяки сріблясто-білому стовбуру. Дуже великі листки навесні переходять в ажурну крону, яка дає відмінну тінь. Купити світлолюбний примірник з висячими сережками ви можете на нашому сайті за доступною ціною.
  • Береза ​​Ермана «Холланд» - один з тіньовитривалих видів, який росте навіть на кам'янистих місцях. Крона нагадує трикутник, листочки якої забарвлюються в яскраво-жовтий колір восени. Оптимальний час посадки - весна.

Як правильно вирощувати березу?

Деякі сорти підходять для висадки в будь-який час, але краще саджати дерево навесні. Купуючи екземпляри з відкритими корінням, ви ризикуєте погубити стовбур (частина його може висохнути через пошкодження коріння) або верхівку. Тому продаж всіх рослин в нашому центрі здійснюється в контейнерах або із земляними комами.

У посадковій ямі змішують садову землю, а також перегній, пісок, торф і комплексне добриво. Хороший полив обов'язковий при і після посадки протягом 3-4 днів. Підживлення березі потрібне навесні і восени. Обрізати гілки можна до початку руху соку по стовбуру.

Наш садовий центр в Києві пропонує якісний посадковий матеріал, який гарантовано приживеться на вашій ділянці, якщо ви будете слідувати інструкціям наших фахівців.